wmaraci reklam
lidertakipci

Newspaper teması dil sorunu

14 Mesajlar 1.924 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ekavak ekavak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet medyası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 6, (%100)
Peki şöyle bir sorum olacak yayınladığım haberin manşette yayınlanmasını istemiyorum bunu nasıl yapabilirim?
Ek olarak: her yeni yazıyı manşette yayınlıyor

technokolik.com
wmaraci
reklam

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Sorularınızı destek forumunda sorarsanız eğer tema yapımcıları çok net yanıtlar verecektir. Sorduğunuz sorunun yanıtı çok farklı şekillerde verilebilir. Bunun için manşet diye nitelendirdiğiniz yeri, blok numarasını, grid numarasını vs detaylı anlatın. Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ben.

ekavak ekavak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet medyası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 6, (%100)

BCanKARA adlı üyeden alıntı

Sorularınızı destek forumunda sorarsanız eğer tema yapımcıları çok net yanıtlar verecektir. Sorduğunuz sorunun yanıtı çok farklı şekillerde verilebilir. Bunun için manşet diye nitelendirdiğiniz yeri, blok numarasını, grid numarasını vs detaylı anlatın. Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ben.

Şöyle söyliyim sitenin en üstte yer alan 4 lü haberlerin olduğu kısım bu kısıma yeni ekledim her yazı çıkıyor örneğin ben yazdığım yazıda manşet değerini istemiyorum yani manşette 4lü haber kısmında olmasın istiyorumhttps://technokolik.com buradan 4 lü manşete bakabilirsiniz

technokolik.com

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Big Grid 3

Bunun için bazı yollar var.

1-Belirli kategorilere eklediğiniz her yazının burada çıkmasını isterseniz eğer grid ayarlarından kategori filtresini kullanın. (Eklenecek kategorilerin ID'lerini girerek yapabilirsiniz yada tek kategori seçecekseniz eğer kategoriyi seçebilirsiniz.)

2-Belirli kategorilere eklediğiniz yazıların hiç biri burada gözükmesin istiyorsanız eğer görünmesini istemediğinizi kategorileri yine ID'lerini girerek çıkarabilirsiniz.

(Sizin istediğiniz 3. şık galiba)

3- Bir adet manşet diye kategori açar ve big grid kategori filtrelerinden manşet kategorisini seçersiniz. Yazılarınızı eklerken manşette olmasını istediğiniz yazıların kategorilerini manşet ve yazının kategorisi şeklinde seçerseniz buraya yazıyı seçmiş olursunuz.

Örn: Bilgisayar kategorisi için yazı eklediniz.

1. Yazı : manşet, bilgisayar
2. Yazı : bilgisiyar

1. yazı manşette gözükürken 2. yazı gözükmeyecektir. Aslında işlem basit. Kolay gelsin.
ekavak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al