wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense hesap banlama yalani

17 Mesajlar 2.659 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sonmezz sonmezz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bugun forumda gezerken bir cok yerde rastladim. Konu acma geregi duydum. Hic kimse kimsenin adsense reklamlarina tiklamakla hesabini banlatamaz arkadaslar. Bir dusunun ben oturayim her dakka wmaraci.com'un adsense reklamlarina tiklama yaptirayim. Google'da gitsin wmaracinin adsense hesabini banlasin. olacak ismi yani. Oyle olsaydi kimin hesabi aktif kalirdiki.

Ancak ve ancak soyle banlar, eger tiklamalar ayni ip'den veya cookie'den ise ve sizde adsense reklamlarina tiklattiginiz agdan ipden veya browserden adsense hesabiniza giris yaparsaniz iste o zaman hapi yuttunuz. 6 tane farki hesabi banlanmis biri olarak son derece tecrubeliyim. (arkadaslarimin uzerine aile bireylerimin uzerine actigim hesaplar).

Ayni yontem adwords hesaplarinda da gecerlidir. Reklamini yayinladiginiz bir siteye tiklarsaniz ve sonrada ayni bilgisayardan account'unuza giris yaparsaniz aninda askiya alinir hesabiniz. Bu konuda tecrubelerime dayanarak soyluyorum.

IP ve cookie bu ikisine dikkat edin... selametle...

wmaraci
reklam

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
bu 30 günlük askı ne oluyor dostum ?

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
banlatır. banlatmasa herkes site açar şöyle 20-30 kişilik grup oluşturur birbirimizin reklamlarına tıklatarak para kazanırdık.

ancak tıklama oranı belli seviyede kaldıktan sonra sorun olmaz. yani 50 bin ziyaretçili siteye banlatma amacıyla 30 kişi reklama tıklasa hiçbişey olmaz.

ancak kişi kendi reklamına tıklaması zaten saçmalıktır. google 50 kere söylüyor kendi reklamınıza tıklamayın diye.

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
ufukozdemir Hocam bu köprüden önceki son çıkış ayağını denk al demektir. Askıdan sonra küçük bir yanlışta hesap kapatılabilir.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.
wmaraci
wmaraci

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
siteye sürekli giriş yaparken adwords reklamlarına tıklayıp siteye giriş yapıyorum
herhangi bir yasaklama yaşamadım

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
peki bana bunu açıklayabilirmisin neden ban yediğimi ?

https://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsensenin-istedigi-sey-nedir-315628.html

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
adsensehack.com gidin okuyun deneyin ayin bitmesine iki gun var test edin. Inanmayanlara istanbul civarinda oturanlar buyursun gelsin toplansin tum detaylari anlatayim. ozelden yazin cebimi verecegim. Uzaktan baglanin bilgisayarima adsense hesabimi inceleyin. Hic sorun degil. Her konuda sorunuzu yanitlarim. Yeterki ukalalik yapmayin. Bir senedir google'dan sahte tiklamlarla odeme aliyorum. Arkadaslarimin adsense hesaplarini da iki senede kazandigi parayi bir gunde kazandirinca agizlari acik kaldi. Adsense'in sonu geldi. Adwords de de rakiplerinizin reklamlarini ayni yontemle bitirebilirsiniz. Delil isteyen cok bilmisler ozelden cebimi arasin uzaktan baglansin. Daha ne diyeyim... http://adsensehack.com/ detaylar burada. Girin okuyun.

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
wmaracına milyonlarca defa tıklasanda oranı değiştiremezsin, çünkü giren kişi sayısı oldukça fazla. Ama günde 50-100 kişi giren bir sitede sen tıklama yaparsan devamlı bak o zaman gör neler oluyor. Olay tamamen oran ile alakalı. İnanmayan var ise adsense destek kısımlarını okuyabilirler.

• Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Cok merak ediyorum. Denemeye cesaretin var mi. Gunluk 3-5 ziyaretin oldugu sitemi bir banlasana. Reklamlarim oynuyor. Hahahahahahaah

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
sonmezz istediğin kadar farklı ip üzerinden ya da farklı kişilerden reklamlara tıklat. Sen pratikte bunu normal olarak algılayabilirsin ancak Google şunu belirtiyor; "reklamlara tıklayanlar, reklamverene eğer bir katkı sağlamıyorsa, iletişim sayfasını ziyaret etmiyorsa, alışveriş yapmıyorsa yani kısacası bir etkileşimde bulunmuyorsa ilgili hesap reklam verene zarar verdiğinden dolayı kapatılır". Herşey gayet açık ve net ortada iken bazı noktalarda bilinçsiz ısrara gerek yok. Adsense sistemine meydan okumak için önce tüm şart ve uygulamaları öğrenmek gerekli
dem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al