wmaraci reklam
lidertakipci

Adım 1 - Adsense Alternatifi PopAdse Nasıl Üye Olunur ? Kodlar Blogger Siteye Nasıl Eklenir ?

26 Mesajlar 3.643 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
işsizlik seviyesi %100 :) ytparadaki action adlı kullanıcının yazdıklarını buraya kopyalıyor.

yani ençok aranan cümle "kurtlar vadisi". sen açtığın siteyi resimlerle doldurup kurtlar vadisi yazacaksın.

kurtlar vadisi ile ilgili 500 tane site varken google senin daha bugün açtığın sitenin görsellerini en üste taşıyacak ha?

wmaraci
reklam

renkcreative renkcreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 4 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bende inanmadım başta yakupqqq dün üzerine biraz araştırma yaptım. Programcı bir arkadaşımla görüştüm. Sistemi anlattım. Zaten 3-4 aydır kullandığını ve 20.000 liraya yakın ödeme aldığını söyledi. İnanmadım. Adsense ödemesinden, bankadan çektiği paranın dekontuna kadar her şeyi gönderdi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
yakupqqq hocam okuya biliyorsanız konuda daha ilk başta konun sahibinin ben olmadığını belirttim. Biz nereden bilelim belki de sizde bu yöntemle kazanıyorsunuz. Nede olsa insanları tanımak zor, bırakın kazanan kazansın

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
sizlere bir önerimde bu olucak google trends leri takip edin. google trends de bulacağınız haber , veya kişilerin anahtar kelimelerini aratın.size direk balık verilmesini beklemeden , balık tutmayı öğrenin ve geliştirin.

wmaraci
wmaraci

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
@sovetski kazanan kazansında, insanlarıda boş boşuna umutlandırmamak gerek. yazıyı ilk okuduğumda denedim ve öyle günlük 100 lira kazanacak sistem değil. yaklaşık 2-3 saat sürüyor kopyalayapıştır. ve 8-10 saat sonra blog kapanıyor. gelen hit sayısı taş çatlasın 1 günde 100 ü bulmuyor.

veritabanını kendinde oluştursan aynı bişey değişmiyor. yüksek aramalı kelimelerde site çıkmıyor bile.

bir sistem kazandırıyorsa herkesde kazandırmalı. ama boş işlerle uğraşmak istiyorsanız sıkıntı yok tabi.

Oguzsurucu Oguzsurucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam şimdi benim günlük 10k tekil hit alan bir futbol haber sitem. var 1000 gösterime 2 $ kazansam günde 20 $ kazanacak mıyım ?

Murado Murado WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Toyota Otomotiv
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam yabancı blogger'a popads ekleyip, hit çekme programlarıyla hit kassak popads'ye bi etkisi olur mu ?

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam merhabalar @sovetski ben dediğiniz yöntemle siteleri oluşturdum, harfiyen uyguladım dediklerinizi 2 ya da 3 gün oldu ancak gelen hit sayıları şu şekilde ve artmadı

39
125
24

bunun nedeni nedir acaba, popads'e başvurdum reklamım kabul de oldu

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Oguzsurucu popads henüz kullanmadım fakat gösterim başına verdiği para çok olunca değişiyor bence ama deneyin derim. 1 ay memnun kalmazsanız zaten reklam kodlarını silmek sizin elinizde

Murado inanmıyorum çünkü popads kullanan sitelere hit kasarak reklam almalarını engeller herkes o zaman. Fazla abartmadan deneyin derim

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam merhabalar @sovetski ben dediğiniz yöntemle siteleri oluşturdum, harfiyen uyguladım dediklerinizi 2 ya da 3 gün oldu ancak gelen hit sayıları şu şekilde ve artmadı

39
125
24

bunun nedeni nedir acaba, popads'e başvurdum reklamım kabul de oldu halbuki ancak hit artmıyor. Site ban yemiş olabilir mi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al