wmaraci reklam
lidertakipci

Bir kız var Yardım Pls !

61 Mesajlar 7.549 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
S.T.A.L.K.E.R Call of Love ( Crewx Edition )

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
darkthepro bune hocam :D

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
Crewx takip olayını abartan, avcı niteliğindeki kişiye söyleniyor, genelde hoşlandığı kişinin tüm sosyal medyada takibini gerçekleştirip hunharca sevgilisi var mı diye bakmak gibisinden

http://www.kiminismi.com/anasayfa

buyur bu stalker işide benden gelsin adını soyadını yaz tüm sosyal platformda ismi çıkar , yada resimleri eğer açılmak istiyorsan bilmiyorum içe kapanık biri gibi duruyorsun sonuçta dünyanın sonu değil birine duygularını söylemek , utanmaya , çekinmeye gerek yok ileride keşke demeyede luzum yok fakat tavsiyem herkes gibi merhaba diyip tanışmak yönünden değil bence hoşlandığı alanları öğrenmeniz lazım yada yakın arkadaşlarıyla ilişki kurup hedefe dolaylı yoldan yaklaşmak en iyisidir, kızlar çoğu zaman gitar çalan, resim yapan yada şiir yazan erkekleri reddetmezler ilgi alanınıza giriyorsa bu tarz şeyler yapabilirsiniz yada ilgi çekici hayran tarzı şeylerle notlar bırakabilir etkileyici elbetteki buluşmak için şeyler yapabilirsiniz sizin hayal gücünüze kalmış bir şey
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
darkthepro sağolasın hocam yardımların için ben keman çalıyorum umarım beğenir :D

wmaraci
wmaraci

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Crewx : facebook üzerinden kız mı tavlanır :D çık karşısına güzelce anlat. Bunda bi barzoluk filan yok

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
EditorumORG hocam kız bizim semtte ama ben nerede oturdugunu vs hiç bilmiyorum 1-2 ortak arkadaş varda onlarlada kavgalıyım yani ne poh yicem bilemedim :D

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
Crewx zaten sevgiye değer veren biriyse sıkıntı olmaz, sevginin ölçütünün para, kas , popülerlikte doğru orantılı olarak görüyorsa zaten sevgili olsanda en kötü gününde satışı koyacak tiptir bunlar

bknz

bilmeyenlere adam eldekiyle 100 iphone 6 ile teklife gidiyor cevap red oluyor böyle kızlarda var ( edit: çaktırmayın beyler kız android kullanıcısı )
mimarcan Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Bak sana çıkılmayacak kız tiplerini sayayım, hepsini birer birer yazayım. Hepsinide yaşadım.

- staj yapan kızla çıkılmaz. Neden? İşe her gün etekle gitmeler, patronlar akşam yemeğe götürür, staj arkadaşlarıyla yemeğe çıkma.
- sosyal medya hesabı olan kız. (Özellikle tumblr) facebook'u es geç ve çıkacağın kız elini burnuna koyup fotoğraf falan çekiyorsa uzak dur. Zenginliğe ve popülerliğe önem verir. (Retrica siyah beyaz efekt)
- başka şehirli olan kız. Kız adanalıdır, mersinde oturuyordur ablası falan adanada oturuyordur. Hah gelip sana der ki; "aşkım biz bu hafta ablamlara gidecez" her hafta aynı sorun olur, kızla buluşamazsın.
- yanında her buluşmanıza bir kız getiriyorsa uzak dur.
- yakın bi kankisi bulunuyorsa sürekli onlara kalmaya gidiyorsa uzak dur.
- sana; "ölürüm, senin yüzünden hastaneye yattım" diyen bi kız olursa mümkün mertebe uzak dur, acındırma.
- babası subay, asker, kamyoncu uzak dur.
- seni abisiyle tanıştırıyorsa uzak dur.
- sana her kavganızda; "seni sevmesem ben niye bunları yapayım" diyen kızdan uzak dur.

Daha ne sayayım en iyisi sen kendine asosyal bir kız bul, ne varsa asosyal kızlarda var. Ne gezme derdi, ne etek giyme derdi hiç bir şey yok.

Allah'ın yunmadığı gelir sonra sana laf sokmaya çalışır, dikkatli ol derim. Havalar hiç yeni bir sevgili için uygun değil daha doğrusu bu yıl yeni sevgili için hiç iyi değil. Ha ne olur biliyormusun? Elinde iPhone, ayağında nike airmax, vücudun kaslı, saçların desen son moda heh işte senin bu haline her kız yanaşır. Kafa yapısı bu abi kızların, daha fazla ileriye çıkmıyor. Gitmeyen motor gibi, 80'i geçmeyen tofaş gibi.
Crewx berkangndz anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Hocam ilginizi belli edin zaten o anlar.. :)
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

EditorumORG adlı üyeden alıntı

Kardeşim kızı ölç biç tart. Vallahi yeni jenerasyon genç kızların hali ortada. Zenginlik, kas, her gün ayrı mekan. Bence hiç bulaşma yaşın erkense birileriyle kanka olup o şekilde devam et. Öğrenciysen hiç bulaşma, parana yazık. Cidden diyorum parana yazık, birde konuşursanda başlarda sıcak davranıp ileride soğuk davran.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer aynen durum böyle yıllardır Türk kızından muzdarip biri olarak adres sormaya bile merhaba dedikten sonra benim sevgilim var cümlesini duyabileceğiniz kız türü he hepsini kötülemek değil amacım iyi olanda var fakat benim için mümkünse ithal kız
Crewx EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al