asdbky adlı üyeden alıntı

üye olman yetiyor. Buy dediğin hangi tema varsa onu istediğin zaman indir(download)ebiliyorsun.

macitweb adlı üyeden alıntı

üyelik ödeme indirme

yelkovan adlı üyeden alıntı

esedullah sizin kafanıza takılan ne onu sorun bence. Işlemler basit, üye olup hesabınıza kredi tanımlatacaksınız, o krediyle temanızı/ürününüzü satın alacaksınız, ilerleyen günlerde gelen güncellemelerden mailinize bilgi gelecek istediğinizde yükleyebileceksiniz. Bazı temalar admin panelinden lisans aktifleştirme ister bazıları ilk kurulumda ister sonra istemez vs.

Dikkat etmeniz gereken şu, eğer birden fazla siteye lisans alacaksanız ücret artıyor, regular license ile ürünü sadece tek bir sitede kullanabilirsiniz, bu yanılgıya düşmeyin.

arkadaşlar kredi kartı ile işlem yapılmıyormuş. Bir arkadaş skype yardım ediyorda sadece paypal ile satın alma işlemi yapıyormuş. Bu kartın gelmesi 3 ay kadar sürüyormuş.

Benim kafama takılan soru temayı nasıl satın alıcam ve indireceğim? Ben sahifa temasını satın almak istiyorum yelkovan. Sanırım bu bahsettiğin lisans olayı burada yok. Dr'de satılan paypal kartları ile işlem olur mu