wmaraci reklam

Hangi Operatörü Tavsiye Edersiniz?

34 Mesajlar 5.548 Okunma
wmaraci reklam

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
*çok konuşmak ve mesajlaşmak istiyorsan vodafone.
*eğer telefonumla az görüşeceğim ve ses kalitesi iyi olsun diyosan turkcell.
*saçma sapan yerlere kredi(lira) alsın ve berbat bir müsteri hizmetleri olsun diyosan avea :D
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

Elbet birgün...
wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

SerhatY adlı üyeden alıntı

*çok konuşmak ve mesajlaşmak istiyorsan vodafone.
*eğer telefonumla az görüşeceğim ve ses kalitesi iyi olsun diyosan turkcell.
*saçma sapan yerlere kredi(lira) alsın ve berbat bir müsteri hizmetleri olsun diyosan avea :D

Açıklama güzel, fakat avea müşteri hizmetlerim tek memnun olduğum konuydu :)

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Açıklama güzel, fakat avea müşteri hizmetlerim tek memnun olduğum konuydu :)

hocam 8 senedir vodafone kullanıyorum.
geçenlerde bi deneyeyim diye aveaya geçtim.müşteri hizmetleri o kadar berbat ki elinden gelse dövecek.ve sorunuda çözemediler.açıklayamadılar da.bi kere olmadı bi kaç kere aynı şeyler oldu.ertesi gün direk geri vodafone geçtim.

Ek Olarak: + belkide vodafoneden geçtiğimimi anladılar naptılar :d ondan öyle davrandılar bilmiyorum :d

Elbet birgün...

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Çekim kalitesi bakımından Turkcell, Çünkü Avea, vodafone her yer çekmiyor ancak istisnalarda var tabiki bazen hiç ummadığın bir ilde veyada köyde turkcell değilde vodafone veyada avea çekebilir. :) , Avea ve vodafone Turkcell'e karşı çok güzel kampanyalar yapmakta, çok cazip her bütçeye uygun bence ya vodafone yada avea al. :)

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

SerhatY adlı üyeden alıntı

hocam 8 senedir vodafone kullanıyorum.
geçenlerde bi deneyeyim diye aveaya geçtim.müşteri hizmetleri o kadar berbat ki elinden gelse dövecek.ve sorunuda çözemediler.açıklayamadılar da.bi kere olmadı bi kaç kere aynı şeyler oldu.ertesi gün direk geri vodafone geçtim.

Ek Olarak: + belkide vodafoneden geçtiğimimi anladılar naptılar :d ondan öyle davrandılar bilmiyorum :d

Şimdi şöyle birşey var, doğrudur ancak; Müşteri hizmetleri dediğiniz kişi 1 kişi. Yani siz bir kişi ile görüşüyorsunuz ve genelleme yaparak müşteri hizmetleri kötü demek yanlış oluyor o yüzden. Görüştüğünüz kişi ile alakalı, öyle diyelim :)

EnesveBlogu EnesveBlogu Eyi olur zaar.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 30 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Her 3'ü hattı kullanan biri olarak tek önerebileceğim Avea. Niye avea diye soracak olursanız diğerleriyle cevap vereyim bu soruya: Turkcell iyi güzel müthiş çekiyor, yer altında bile çekiyor ama fiyatlar maşallah can pahası ! Paketlerini beğenmiyorum. Facebook'a 3 TL diyor saçmalığa bak ! Ben 1 GB internet ile hotfile'den program bile indiriyorum 3 TL'ye sadece facebook'u ne yapayım ? Millete'de bunu çok güzel yediriyorlar ya helal olsun valla ! 1 GB internet paketini açıp bakın Turkcell'in sitesine ne kadar acaba ? Adsl gibi mübarek :)

Vodafone'a bakacak olursak turkcell'e göre daha uygun fiyatlı tarifelere sahip ve en az turkcell kadar iyi çekim kalitesi var. Fakat onun da bana uygun tarifesini bulamadım.

Avea ise son 2-3 yılda müthiş ilerleme kaydetti. Sanırım hatalarını anlayıp 2 dk'da bir baz istasyonu dikmeye başladılar :) Şu an çekim problemi pek yok bende birkaç yıldan beri. Ama olduğu yerlerde mutlaka var. Şimdi ise 4 aydan beri her yöne 500 dk her yöne 1000 sms ve 1 GB internetini kullanıyorum. Benim için o kadar ideal ki 1 ay içinde bu üç özelliği bitiriyorum ve hemen diğer ayı bekliyorum yenilesem hemen diye.

Şunu da eklemek istiyorum: İçler acısı ama malesef gerçek. 3 operatörde deyim yerindeyse "kan sömürücüsü". Yıllardır pazarın kaymağını yedi Turkcell ama hâla doymuyor. Yani o kadar kırdınız parayı ama biraz da şöyle milleti doya doya ucuza konuştursan ne olur yani ? Diğerleri de ne yapsak da sömürsek hesabındalar malesef. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum yıllardır 3 operatör üzerinden gidiyoruz hep. Kimse de niye bir dördüncüsü veya beşincisi şunlara rakip olarak çıkmıyor diye ? Biliyorum çok büyük bir altyapı ve büyük sermayeler gerek. Ha deyince olacak bir şey değil ama hiç mi zenginlerimiz yok Türkiye'de ? Bence var ama nedense hiç rakip gelmedi. Neyse aslında blogda açsam süper yazı olurdu ama buraya yazasım geldi. Uzuun bir cevap oldu ama içimi dökmek istedim mazur görün :)
Ogulcan Zent

kişi bu mesajı beğendi.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Enes ve Blogu adlı üyeden alıntı

Her 3'ü hattı kullanan biri olarak tek önerebileceğim Avea. Niye avea diye soracak olursanız diğerleriyle cevap vereyim bu soruya: Turkcell iyi güzel müthiş çekiyor, yer altında bile çekiyor ama fiyatlar maşallah can pahası ! Paketlerini beğenmiyorum. Facebook'a 3 TL diyor saçmalığa bak ! Ben 1 GB internet ile hotfile'den program bile indiriyorum 3 TL'ye sadece facebook'u ne yapayım ? Millete'de bunu çok güzel yediriyorlar ya helal olsun valla ! 1 GB internet paketini açıp bakın Turkcell'in sitesine ne kadar acaba ? Adsl gibi mübarek :)

Vodafone'a bakacak olursak turkcell'e göre daha uygun fiyatlı tarifelere sahip ve en az turkcell kadar iyi çekim kalitesi var. Fakat onun da bana uygun tarifesini bulamadım.

Avea ise son 2-3 yılda müthiş ilerleme kaydetti. Sanırım hatalarını anlayıp 2 dk'da bir baz istasyonu dikmeye başladılar :) Şu an çekim problemi pek yok bende birkaç yıldan beri. Ama olduğu yerlerde mutlaka var. Şimdi ise 4 aydan beri her yöne 500 dk her yöne 1000 sms ve 1 GB internetini kullanıyorum. Benim için o kadar ideal ki 1 ay içinde bu üç özelliği bitiriyorum ve hemen diğer ayı bekliyorum yenilesem hemen diye.

Şunu da eklemek istiyorum: İçler acısı ama malesef gerçek. 3 operatörde deyim yerindeyse "kan sömürücüsü". Yıllardır pazarın kaymağını yedi Turkcell ama hâla doymuyor. Yani o kadar kırdınız parayı ama biraz da şöyle milleti doya doya ucuza konuştursan ne olur yani ? Diğerleri de ne yapsak da sömürsek hesabındalar malesef. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum yıllardır 3 operatör üzerinden gidiyoruz hep. Kimse de niye bir dördüncüsü veya beşincisi şunlara rakip olarak çıkmıyor diye ? Biliyorum çok büyük bir altyapı ve büyük sermayeler gerek. Ha deyince olacak bir şey değil ama hiç mi zenginlerimiz yok Türkiye'de ? Bence var ama nedense hiç rakip gelmedi. Neyse aslında blogda açsam süper yazı olurdu ama buraya yazasım geldi. Uzuun bir cevap oldu ama içimi dökmek istedim mazur görün :)

Aynen böyle, güzel özetlemişsin ama işte genelde herkes kendi kullandığı hattı bildiği için, diğerleri ile ilgili atıp tutuyor. Diğerlerini de bilmek gerek :)

+ Avea'nın 2 dakikada bir baz istasyonu dikmesine sevinelim mi üzülelim mi o ayrı mesele..

Everen Everen Ot-Mail.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Turkcell kullanıcısıyım ve turkcell'in paketlerinden , pahalığından şikayet ediyordum.Gerek sms paketi gerek internet paketi gerekse konuşma paketleri gereğinden fazla.Bu yüzden uzun süredir Avea'ya mı geçsem Vodofone'mı geçsem bunu düşünüyordum ve bugün Avea'ya geçmeye karar verdim. Bundaki en büyük etken aylık 19 tl'ye her yöne 1000 dk ( 500 diye biliyordum ama bugün avea'nın sitesine girdiğimde 1000 dk olarak gördüm) her yöne 1000 sms ve benim için en önemlisi aylık 1 gb paketlerinin hepsinin bir arada olması. Bu avantajlardan dolayı ve eskisi kadar çekim sorunu yaşamadığı için Avea'ya geçmeye karar verdim. Hatta yarın gidip kendime yeni bir hat almayı düşünüyorum :)

Yazılan yorumları da okuyunca Avea'ya geçme fikrimin doğru olduğunu anladım , konunun açılması iyi oldu gerçekten :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)
Kesinlikle Avea! Tarifeleri, kampanları SMS ve internet paketleri vs. vs. gerçekten ucuz ve güzel. Adamlar ihtiyacımız olanları bir pakette topluyor ve ucuza veriyor. Bizde bitirmeye çalışıyoruz. Kullan kullan bitmiyor! :D
Everen

kişi bu mesajı beğendi.

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Vodafone fena değil. 5 yıldır kullanıyorum. Öte yandan Avea da kullanmak lazım. Çünkü Avea'da mobil imza ve kendini sesini arayana dinlet özelliği hoş duruyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al