SEO Danışmanlığı paketleri hakkında daha detaylı bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz.

SEOKoç - Türkiye'nin SEO Koçu

yigitcanku adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile çalışma yapıldı, daha öncesinden bir kaç kişi ile çalışma yapmıştım ama kötü sonuçlar almıştım. Bu arkadaş çok iyi !

ben wmaracinda ilk defa birisine ÇOK İYİ diyorum...

Tekrardan sipariş vermeyi planlıyorum!

AkinSoylu adlı üyeden alıntı

1 "Prestij Paket" çalışması yapıldı. 100. sıralardaki sitem, oldukça zor bir kelimede 2. sayfaya kadar geldi. Çalışma süresi içerisinde benim siteye yaptığım yanlış müdahaleler olmasaydı eminim ki ilk sıralardaydık. Şimdi bir "Prestij Paket" çalışmasına daha başladık. Anıl Bey Kesinlikle çalışılabilecek en doğru kişi.

Emre adlı üyeden alıntı

Siteme bir adet prestij paket daha uygulandı , sorunsuz hizmet aldım. Paket sonrası da anahtar kelimelerim de istediğim yerlere geldim. İşini bilenler kesinlikle GüvenSEO'yu tercih etmeli.

Lawyer_ adlı üyeden alıntı

Başladığımızda anahtar kelimemde 55. sıradaydım. Raporu dün teslim aldım ve şuan anahtar kelimemde 13. sıraya yerleştim.
Elinize sağlık.

turko adlı üyeden alıntı

Çalışmalarım tamamlandı kendisine teşekkür ederim. İlgili ve dürüst bir ticaret erbabı.

JrSah adlı üyeden alıntı

Çalışmamız bitti kelimemde 11. sıradaya geldim umarım kalıcı olur teşekkür ediyorum iyi çalışmalar

aslanx6 adlı üyeden alıntı

kurumsal sitemiz icin anlastik, basarili bir arkadas.. :)

yavuz1907 adlı üyeden alıntı

Daha önce çalıştığımız bir arkadaşımız , işinde profesyonel ve başarılı ...

Ryne adlı üyeden alıntı

Anıl bey'den ilk bronz paket , sonrasında gümüş paket aldım, belirlediğimiz kelimelerde
35. Sıradan > 7. Sıraya
100'lerden > 9. Sıraya geldim.
Hocama çok teşekkür ediyorum farklı sitelerimlede çalışmak isterim.
İyi çalışmalar dilerim.

mavialev1 adlı üyeden alıntı

İşi verdiğimiz zamandan , raporlara kadar çok iyi bir iletişim kurduk. Verdiği hizmet gerçekten profesyonel , kelimemde ilk 500'de yokken ilk 15'e geldim , çok teşekkür ederim , tekrar çalışmak dileğiyle..

mkubalic adlı üyeden alıntı

Anıl bey ile çalıştığıma çok memnunum. Çok ilgili bir arkadaş ve yardımcı olma konusunda gerçekten takdire değer. Çalışmaya devam edeceğiz. Herşey için teşekkürler.

majorty adlı üyeden alıntı

Anıl Bey'le 3-4 aydır çeşitli siteler üzerinde çalışıyoruz. Çalışmayı düşünen arkadaşlar gözü kapalı iş verebilir. Mutlaka faydasını göreceklerdir

Mahoni38 adlı üyeden alıntı

Çok tşk ederım busıness paket alınmıstır. sitem guvenseo sayesınde ılk 10.a gırmıstır.

Dreameagls adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı. Tavsiye ederim.

xsafa adlı üyeden alıntı

Disiplinli ve sözünün eri birisi tavsiye ederim.

aykutbasyigit adlı üyeden alıntı

Kardeşimle 1 yılı aşkın süredir çeşitli siteler üzerinde çalışıyoruz, gözünüz kapalı iş verebilirsiniz