wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster ücreti

16 Mesajlar 1.813 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Yalnız merak ediyorum yeni site kur daha çok kazanırsın diyenlerin kaçı ayda 400 tl elde ediyor? Ayda 400 tl ciddi bir rakam ama 2 siteye çok bencede. Genede severek zorlanmadan yapıyorsan bırakma.

wmaraci
reklam

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Kurumsal seo firmalarının fiyatlarını takip eden var mı bilmiyorum. Sitenin a'da z'ye ne varsa hepsini takip ediyor arkadaş. Sadece seo kısmından karşılaştırma yapılsa bile yarı fiyat olduğu ortaya çıkar. Dolayısıyla fiyat bana göre düşük elbet. Ancak Türkiye'de webmasterlar yeterli ücreti alamadığı da bir gerçek. Ben de bir çok siteyi takip ediyorum ve benim aldığım ücret de çok düşük. Ama takip etmesem aldığım ücretten de olacağımın bilincindeyim. Peki ne yapılmalı ? İşi kaybetmeden ekstra ücret talep edilmeli. Yapılan işi ayrıntılı olarak anlatılmalı bunun için grafiklerden, yazılı dökümanlardan (işe başladıktan sonraki ziyaretçi artımını gösteren her türlü döküman) yardım alarak özellikle grafik olarak anlatılarak ücret artırımına gidilmelidir. Bizim sorunumuz işimizi pazarlayamamak . Tvlerde herkes görüyordur mutlaka 30 liralık bir tencereyi 10-20 dk. boyunca anlatıyorlar. Alt tarafı bir tencere demiyorlar. İyi bir pazarlama stratejisi ile fiyatı makul bir şekilde yükselteceklerdir.

emrahh21 emrahh21 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek kurgu montaj
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Fatma adlı üyeden alıntı

sitelerin tasarımıda sizemi ait yoksa çalıştığınız yer önceden mi hazırlatmış?

Önceden hazırlatmışlar

Ek Olarak: Günlük ortalama 3 saatimi alıyor ve şu anda yeni seo çalışmalarını istiyor benden bende fiyatı arttırmasını istedim bakalım ne olacak. Asgari ücrete çalışıyorum 2 çocuk var, Ev kira ve anlayın. İşi bir defa bırakmaya yeltendim ücretten dolayı ama mecburiyetten yine başladım. İşlerim iyi olsa zaten resti çekecemde ax ax yapalım. Birileri hep bizim gibiler sayesinde malına mal katıyor. Ben bu işlerin piyasasına işin ehli olanlardan öğrenip adamın önüne çıkıp bak piyasa bu fiyata çalışıyor diyebilmek
donmezhasan Sardox

kişi bu mesajı beğendi.

http://biletkess.com/otobus-bileti

Mekanito Mekanito Ads Hesapları Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad L** S**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Kardeşim sektörle alakalı insanlardan fikir alman anlayışla karşılanacak bir durum ama bence çalıştığın siteleri buraya yazman pek uygun olmamış neticesinde ticaretle uğraşan siteler bence site isimlerini vermeden yorum alırsan daha şık olur.Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsın.Selamlar.
donmezhasan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

emrahh21 emrahh21 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek kurgu montaj
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım bundan sonra dikkat ederim.

http://biletkess.com/otobus-bileti

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

leventsezerel adlı üyeden alıntı

Kardeşim sektörle alakalı insanlardan fikir alman anlayışla karşılanacak bir durum ama bence çalıştığın siteleri buraya yazman pek uygun olmamış neticesinde ticaretle uğraşan siteler bence site isimlerini vermeden yorum alırsan daha şık olur.Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsın.Selamlar.

Kesinlikle katılıyorum. Şimdi bu site sahibine; "senin webmaster şu foruma yazdı ve site bağlantılarını verdi. Bu bağlantılar sana eksi seo sağlar, ben bu işi aynı ücrete sorun çıkarmadan (veya yıllık şu kadar arttırım ile şu kadardan başlayarak) yapabilirim" filan diye yazabilecek kapasitede şarapsız kişiler çıkabilir.
La_Motta

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al