Makale ReWrite Hizmeti

+FORUMDA BENZERSİZ BİR HİZMETLE DAHA KARŞINIZDAYIM.

+HERKESİN ARADIĞI FAKAT, BULAMADIĞI O UYGUN FİYATA REWRİTE EDİTÖRLÜĞÜNÜ BEN YAPIYORUM

+EĞER SİZDE REWRİTE YAPMAKTAN YORULDUYSANIZ YADA VAKİT BULAMIYORSANIZ VE EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ SİZİN BÜTÇENİZİ AŞIYORSA ÜZÜLMEYİN BİZ BURDAYIZ.

Öncelikle Makale ReWrite Nedir Onu Öğrenelim.

Para kazanmak, yüksek hit ve popülerlik , site sahibi her girişimcinin hayalidir. Bu hayalin gercekleşmesi ise google aramalarında ilk sırada /sıralarada çıkmaya bağlıdır.
Ancak zirvede olmanın bazı şartları vardır;
1—Özgün olmak
2—Güncel olmak
3—Güclü bir backlink ağı
4—Site içi ve dışı seo çalışması
Yukarıda bahsedilen serp sıralamasında zirvede olma şartlarından “güncellik ve özgünlük”, ise site sahipleri tarafından çoğu zaman göz ardı edilmektedir.
Her zaman eşsiz , kaliteli ve faydalı içerik üretemeyeceğiniz bir gercek, işte tam bu sırada imdadınıza Rewrite ile makale yazım tekniği yetişmektedir.

Peki Nasıl Rewrite yapılır?

Öncelikle , makale rewrite tekniği ile %70 oranında yeniden özgünleştirdiğiniz makalenin, google tarafından kopya olarak algılanmadığını bilmelisiniz.
Çok bilmiş yeni yetme seocu arkadaşların , rewrite yapacağınız makale içindeki kelimelerin eş anlamlılarıyla değiştirilmesinin özgünleştirme için yeterli olacağını söylemesi , sizi aldatmasın.
Aslında buda bir tekniktir ancak yeterli olduğunu düşünmüyorum. Zira google , makale üzerinde basit rewrite yaptığınızı anlamayacak kadar aptal değil.
Bana kalırsa en sağlıklı rewrite tekniği, özgünleştirme yapacağınız makaleyi okuduktan sonra aklınızda kalanları kaleme almanızdır.
Bu tekniği iki şekilde uygulayabilirsiniz
1—Makalenin tamamını okuyup , rewrite yapmak
2—Makaleyi paragraflara bölerek , her paragraf için ayrı ayrı rewrite yapmak
Ben genelde ikinci yolu tercih ederim.

[SIZE="4"]NOT 1 : KESİNLİKLE ELLE HAZIRLANMAKTADIR. HERHANGİ BİR BOT, PROGRAM KULLANILMAMAKTADIR.
NOT 2 : ELLE HAZIRLANDIĞI İÇİN ANLAMDA BOZULMALAR ANLAŞILMASI GÜÇ KELİMELER VE KONU DIŞI TERİMLER ORTAYA ÇIKMAZ.

[/SIZE]

-İçeriklerin Özgünlükleri Teyit Edilir.

+ Taramada %100 Özgün olarak sonuç alınmayan hiçbir içerik paylaşılmaz.

Örnektir ;

1 HAFTALIK EDİTÖRLÜK FİYATLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Sadece makale almak isteyen arkadaşlar için ücretlendirme şu şekilde;

100 Kelime = 0.75 TL
200 Kelime = 1.50 TL
300 Kelime = 2.25 TL
400 Kelime = 3.00 TL