wmaraci reklam
lidertakipci

ABilal BLOG - Teknoloji Blogu

5 Mesajlar 578 Okunma
wmaraci reklam

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

ABilal BLOG - Teknoloji Blogu

Merhaba Arkadaşlar;

İlk olarak sen kimsin kardeşim diyenler için kısaca kendimi tanıtayım. Kendimi bildim bileli bilgisayar ile uğraşmak istemişimdir. Şuan da bilgisayar mühendisliği bölümünü okuyorum ve inşallah 3-4 seneye bilgisayar mühendisi olacağım. Bu süre zarfında hem kendimi daha çok geliştirmek, hemde paylaştığım yazılarla başka kişilere bilgi taşımak istedim. (Birisine bir şey anlatırsan, sende o konuyu daha iyi anlarsın ve unutmazsın.) Bu sebepten dolayı kişisel bir blog açtım. Sizde bana bu yolda destek olmak isterseniz; sitem hakkındaki fikrinizi, nelerin eksik olduğunu, eklenmesini gerektiğiniz yazı konularını bu yazı altından gönderebilirsiniz. Sizin yorumlarınıza ihtiyacım var.

ABilal BLOG, kişisel bir teknoloji blogu'dur. Kendime özel belirlediğim kategorilerde yazılarımı yayınlamakta ve internet dünyasında kendimi göstermeye çalışıyorum. Şuan için sadece 5 günlük bir site ama zaman geçtikçe gelişecek ve emeklerimin karşılığını verecektir. Buna inanıyorum. Öncelikle bu tür işlere yeni giren birisi olmadığımı söylemek isterim. Yaklaşık 5-6 yıldır bu işlerin içerisindeyim ve kendimi tasarım konusunda geliştirdim. Bu konuda istediğimi yapabilecek durumdayım diyebilirim. Sitede de Tasarım ve Hazır PSD Dosyaları kategorilerini etkin olarak kullanacağım.

Teknoloji Blogu olan ABilal BLOG, genel olarak kullanabileceğiniz birçok yazıyı içeriyor. Tabikide webmaster kitlesine uygun yazılar ağırlıkta ancak, kişisel yazılarda yayınlamaya çalışacağım. Site üzerinden teknoloji üzerinden çoğu bilgiye ulaşabilirsiniz. Yetişebildiğim kadar takip edip, sizlere iletmeye çalışıyorum. Mobil ve Oyun kategorilerinde ise yeni gelişmeleri ve incelemelerimi yayınlamaktayım. Oyunlar kaç yaşında olursak olalım, her zaman vazgeçilmezimiz olacaktır. (60 yaşında değilseniz tabi :) )

Webmaster kitlesine özel olarak yayınlayacağım yazılarıma "Webmaster" kategorisi altından ulaşabilirsiniz. Ne diye söylüyorsun bunu, adından da anlayabiliyoruz diyorsunuz belki ama olsun, ben söyleyeyim. :)

Yazıyı tamamen okuyan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim. Bir bakıp geçenlerden de allah razı olsun. Herkese bu sektörde başarılar diliyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin.

AhmetUcar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ontedi ontedi www.ontedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı, Matematikçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1119
  • Beğeniler 325 / 324
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam, bu tasarım her yerde var, azıcık özgün bir şeyler ortaya çıkarabilirdin.
stiltasarim

kişi bu mesajı beğendi.

www.ontedi.com
www.cizgi.site

• Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)
ontedi Kendi tasarımım hazır hocam. Koda dökülmek için bekliyor. İnşallah en kısa zamanda.

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Sahifa'yı kodlama açısından çok beğeniyorum. Ama dedikleri gibi bence üzerinde oynayabilirsiniz.
stiltasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)
BlackFeel57 Hocam bence en sade hali, en iyi halidir. Sitenin dizilisişine elimden geldiğince güzel yapmaya çalıştım. Şuan için sidebar üzerinde çalışıyorum. Siteye yazılar girildikçe, site doldukça, daha güzel gözükecektir. Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al