ekledim arkadaşlar isimlerinizi :)

Ek Olarak:

Plain adlı üyeden alıntı

Gerçekten güzel bir sistem olmuş, ben sadece faydalı olabilmek için düzeltilmesi gerektiğini düşündüğüm birkaç şeye değineceğim.

Öncelikle alan adı bu kadar güzel bir proje için daha akılda kalıcı/anlaşılır seçilebilirdi. Ancak artık değiştirmek çok zor olacağından değiştirilmese de olabilir.

Logonuz bana pek hoş gelmedi arkaplanda okunmuyor ve uyumsuz. Boyutu da çok küçük. Sanırım onu şimdilik deneme amaçlı koymuşsunuz oraya.

Tasarımınız genel olarak güzel.

Analiz sayfasında Diğer yazısındaki "ğ" (yumşak g) kullandığınız fontta tanımlanmamış ve farklı bir fontta görünüyor.

Analiz konusuna gelince gerçekten çok detaylı ve güzel bir analiz sistemi var. Sitenin webmasterları için de renk analizi gibi işe yarar bazı özellikler de var. ANAHTAR KELİMELER VE YOĞUNLUKLARI kısmında alfebatik veya en yoğun en üstte çıkacak şekilde ayarlarsanız daha kolay kullanılabilir hale gelecektir.

- Yorumunuz için teşekkür ederim Plain. Tabii, her dediğinizi dikkate alacağım :)
- Alan adı konusunda çoğu arkadaşımız sıcak yaklaşıyorken sizin bu yaklaşımınızı anlayabilmiş değilim, ama dediğiniz gibi geri dönülemez :)
- Logo konusunda beta olarak düşünebilirsiniz.
- Tasarım için teşekkürler.
- Bariz bir hata var ş ve ğ üzerinde değiştireceğim. :)