Kozba adlı üyeden alıntı

Bu arkadaş ailesi için para kazanacağını söylemekte fakat gelen öneriler; Warez - Adult
Dinine bağlı bir kişi misin bilmiyorum fakat Annen, Baban ve kardeşlerin senin kazandığı paraları harcayacaklar, sence tepkileri ne olur?
Warez işinden 3-4k arasında para kazanmış birisi olarak söylüyorum kazandığın para haram ve ben kazandığım paraların nereye gittiğini bilmiyorum bile.
Telif hakkının olduğu işlere girme, daha sonradan vicdan azabı yaşarsın.
Kendini hangi alanda iyi görüyorsan o alan üzerinde yazılmış makaleleri, kaynakları oku ve bu alana yoğunlaş.
Niche alanı bulmak zordur, arkadaş yazısında da belirttiği gibi durumu pek iyi değil, bu tarz projeler için para gerekli.
Arkadaşlara da önerim, öneri verirken lütfen biraz sağ duyulu yaklaşalım.

Rabbime şükürler olsun o konuda 4/4 Lük olmasada fazlasıyla bağlıyım, Bazı sebeplerden dolayı işe gidemiyorum, fizik tedavi görüyorum bu süre zarfında'da evdeyim ve sürekli pc başında zaman geçiriyorum buda 30 yaşında bir insanın zoruna gidiyor, bu nedenle bende artık bişeyler yapıp bir ek gelir elde etme peşine düştüm, adultla falan trilyonlar verselerde işim olmaz, saten başımıza ne geliyorsa kulluk görevimizi tam anlamıyla yerine getirmediğimiz için geliyor bir nevi TOKAT misali.

Amacım normal bir site açıp bu siteyi geliştirmek.Zuckerberg'deki kafa'da bizdeki amasya soğanımı :D