freelance iş ilanları

Hosting firması açıyoruz düşünceleriniz

102 Mesajlar 16.106 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    Merhaba Wmaraci.com üyeleri 8el İnternet Teknolojileri bir hosting firması açıyoruz alt yapımız neredeyse hazır vergi levhamız ve yer sağlıyıcı onayını bekliyoruz hedefimiz çok büyük birçok bildiğiniz büyük firmalar ile ortak çalışma içerisindeyiz hedefimiz her firma gibi sektörde iyi bir yer edinmektir
    bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır sizlerden rica etsek şimdi çalıştığınız veya daha önce çalışmış olduğunuz hosting firmalarının nelerinden rahatsızdınız size göre bir hosting firması müşterilerine karşı nasıl sorumlulukları olmalıdır bunları yazarsanız sevinirim bizde sizin yazdıklarınıza bakarak ona göre bir davranış sergiliyelim şimdiden yazan arkadaşlara teşekkürler

NOT: www.8el.org adresini inceliyip fiyatlar hakkındada yorum yaparsanız sevinirim zira fiyatlar hakkında yorum yapan arkadaşları ileride firma açıldığında onları süpriz hediyeler bekliyor
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
    • Üyelik 25.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Profesyonel Kameraman
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** S**
    • Mesajlar 1775
    • Beğeniler 558 / 560
    • Ticaret 23, (%100)
    İlginç isim güzel kampanyalar ve kullanıcılara yönelik güzel bir hizmet olursa neden olmasın.

Hayırlı olsun hocam.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    Sevgili Samusya,
    değerli yorumunuz için teşekkürler firmamız açıldığı zaman size özel hediyelerimiz olucak görüşmek dileğiyle.
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
    • Üyelik 21.01.2013
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ş** A**
    • Mesajlar 704
    • Beğeniler 135 / 135
    • Ticaret 65, (%100)
    öncelikle hayırlı olsun.

Ancak sitenizde fiyatlara süre belirtirseniz daha faydalı olur

mesela 1 TL ama ay mı yıl mı gibi
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
    • Üyelik 10.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad Ö** K**
    • Mesajlar 378
    • Beğeniler 218 / 117
    • Ticaret 4, (%100)
    Merhaba;

Öncelikle bu yeni faaliyete geçirdiğiniz projeniz başarılar ve hayırlı kazançlar temenni ederim. Bir firmada denk gelmiştim ifşa etmek gibi olmasın, kendileri 1 müşterinin 10 tl'lik sunucusu var diye bırak saati 1,5 gün bekletip, yüksek fiyatlı sunuculara format taleplerinde öncelik veriliyordu. Bunun yerine sıra bazında işlem yapmak çok daha mantıklı ve hak yememek adına. Sorumluluktan çok memnuniyet önemli benim açımdan niye derseniz destek yazıyorsun firma yetkilisi 6 saat sonra bakıyor ve işlem yapmaya başladığında 1 gün geçmiş oluyor, ki 17 farklı firmadan sunucu alışverişi yaptım bizzat yaşadım ve en sevmediğim durum olmuştur. Çok detaya girmeye yok esasında.

8el'in bu işin üstesinden 8'eliyle bahse varım :) Başarılar... :)
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    Sevgili ŞükrüAK,
    değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim paketlere aylıkmı yoksa yıllıkmı olduğu eklenicektir
    firmamız açıldığı zaman size özel hediyelerimiz olucak görüşmek dileğiyle.
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

fRtkmR fRtkmR Hosting-Whmcs Kullanıcı
    • Üyelik 01.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Whmcs Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad F** K**
    • Mesajlar 125
    • Beğeniler 75 / 32
    • Ticaret 8, (%75)
    Vergi levhanız varmı ? Yer Sağlayıcı belge numaranız nedir ? ve sunucu kapasiteniz nedir, sunucularınızda ne gibi firewall hizmetleri veriyorsunuz?

Sunucular raid desteklimi, yarın insanlar sizden hizmet aldığında disk arzalarında yedekleme yöntemleriniz nedir?

Sunucularınız Hangi loksayonda ?

Kabinet'inizde kullandığınız swich hangi marka ?

insanların aydınlatılması gerekiyor bu konularda, yanlış anlamayın bugün 1 dedicatedi 20 vds'e bölüm satarak insanları madur edenlerde var.
    Heuristic rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Öncelikle bu yeni faaliyete geçirdiğiniz projeniz başarılar ve hayırlı kazançlar temenni ederim. Bir firmada denk gelmiştim ifşa etmek gibi olmasın, kendileri 1 müşterinin 10 tl'lik sunucusu var diye bırak saati 1,5 gün bekletip, yüksek fiyatlı sunuculara format taleplerinde öncelik veriliyordu. Bunun yerine sıra bazında işlem yapmak çok daha mantıklı ve hak yememek adına. Sorumluluktan çok memnuniyet önemli benim açımdan niye derseniz destek yazıyorsun firma yetkilisi 6 saat sonra bakıyor ve işlem yapmaya başladığında 1 gün geçmiş oluyor, ki 17 farklı firmadan sunucu alışverişi yaptım bizzat yaşadım ve en sevmediğim durum olmuştur. Çok detaya girmeye yok esasında.

8el'in bu işin üstesinden 8'eliyle bahse varım :) Başarılar... :)

Sevgili Penunbra,
    değerli yorumunuzu okudum büyük firma veya küçük firmalar olsun müşteriler arasında ayrım yapılmamalıdır 8el İnternet Teknolojileri
    1TL'lik hosting alan Müşterimiz ile 300TL'lik sunucu alan müşterilerimiz aralarında hiç bir fark yoktur firmamız açıldığı zaman size özel hediyelerimiz olucak görüşmek dileğiyle.
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Oto Galeri
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** Ç**
    • Mesajlar 182
    • Beğeniler 35 / 65
    • Ticaret 5, (%100)
    Hayırlı uğurlu olsun umarım beklediğiniz yerlere kısa zamanda gelirsiniz. Gözüme çarpan eksiklikler hizmet politikası, gizlilik, hesap numaraları vs gibi sayfaların eksikliği. Birde domain sorguladıgımda şu hatayı aldım "The characters you entered didn't match the image shown. Please try again. " capthca danmış sanırım ama domain sorgulama ekranında daha hızlı arama işlemi olması gerekli bana göre
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
    • Üyelik 03.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek -
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 533
    • Beğeniler 69 / 203
    • Ticaret 32, (%100)
    Hayırlı olsun hocam,umarım çok iyi yerlerde görürüz sizleri.Bu arada whmcs lisanslı mı?
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al