Merhabalar,

Kucuk.org olarak sizlere yeniden merhaba demenin sevincini yaşıyoruz. 2004’den bu yana sizlere aktardığımız bilginin daha zengin ve faydalı olacağının anlamıdır Kucuk.org bloğu, Bünyesinde barındırdığı kategorileri titizlikle inceleme altına alan ve o kategoriler içerisinde en çok aranma hacmine sahip olan bilgiyi detaylı araştırmalar sonucunda sizlere sunan kaliteli bir platform olacaktır.

Ağırlıklı olarak; Bilim teknoloji, Eleştiri yorum, Güncel, İnternet dünyası, Mobil haberler, Oyun Haberleri, Yazılım haberleri olmak üzere ayrıca gelecekte işinize yarayacağını düşündüğümüz popüler Site tanıtımlarını da kategorilerinin içerisine almıştır Küçük Blog

Bu yolda şimdiden bizlerle olduğunuz için ve aradığınız her bir bilgiyi sizlere sunup bizlere göstereceğiniz ilgiden dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunar, Minnettar olduğumu da belirtirim.

Not: Değerli Wm aracı üyeleri, Sizlerden özel bir ricada bulunarak site içerisinde yorum yapmanızı arzu ediyorum. Bu küçük isteğimi yerine getirir beni mutlu edersiniz diye ümit ediyorum. :)

Kaynak: Küçük Blog - Bilgiye Dair Herşey