paket fiyatlarinda degisimler mutlaka olur.
eger 2gb lik bir pakete 10 lira veriyosam 10 tl ye yine 6 gblik paket alir 12 gb kullanir 20 tl oderim mantiken.:) tabi bu isin biraz kurnazlik yanı:)
tahminimceeger o sekilde olursa kimsenin yeni beri agini tercih edecegini zannetmiyorum. 3g hizida ideal bi hizda o yuzden fiyat bakimindan 4.5g ye gerek duyulacagini zannetmiyorum acikcasi. ki birde liseliler var o da isin bir diger yani :)

tahminimce 3G internet paketleri en az %30 oraninda duser.. eger herkez hiza alisir da 2G cekim gucu gibi mobil veri paketlerini talep etmezse paketler bedavaya fiyattan olur belkide.

ben windows telefonum icin turkcell sinirsiz internet kullaniyorum mesela 20 TL ye 1 gb den sonra hiz 96 kbps ye yani 2G ye dusuyo.. eski nokia telefonlarin hizina yani :) bundada yine tahminimce sinirsiz paketlerde misal, 4.5 g kotasi doldugunda 2.5 g gibi 3g hizindan az 2g hizindan biraz ust bir veri akisi saglayan sebekeye baglarlar..

ve bununla beraber telefonun cekmedigi bi yer de kalmiyacak heralde... cok guclu bi cekim agindan bahsediliyo 4.5G internet hizi 100 megapit diye biliyorum.. tabi bu kural almanyada falan gecerli ama ????? :) ?????