freelance iş ilanları

Turkcell de 4.5G geldi.. Ben beğendim.

26 Mesajlar 3.494 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

simao adlı üyeden alıntı

merhaba,

bu dediğiniz mümkün değil şuanda 1 nisan 2016 resmi hizmet başlangıcı tüm ülkedeki operatörler aynı anda hizmet verecektir.

Yanılıyorsun ;)

www.4bucakg.com
simao

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
benim yanılmam mümkün değil güzel kardeşim bu sektörde çalışıyorum o gösterdiğin link ya da benzeri hazırlıklar hakkında reklam aç ihale şartnamesine kadar oku bilgi edin şuanda bütün alt yapı 1 nisanda başlamak üzere yıl sonuna kadar ve 5G ayağına kadar yatırım yapılacak şuanda mobil internet hızları test aşamasında gerçek hız gibi gözüksede ulaştığınız hızlar 1 nisan 2016 ve sonrasında belki kademeli olarak geçiş yapılacak fakat artık eskisi gibi değil Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Lisans İhalesinin şartlarını zorlaştırdı. Haberleşme Sektöründe tüketen değil üreten toplum olmak ve diğer ülkelerin gerisinde artık kalmamak için 4.5G deniyor mevcut sistem aslında 4G ama zaman içinde 4G+ yani 4,5G daha açıklayıcı olmak gerekirse 5G standartlarını yakalayacaklar bu bir geçiş teknolojisi tamamen mesele 5G ye yönelik.

sadece Türk ******* 4.5G ve kendi fiber optik alt yapısı için yatırımların %55 olan 10 Milyar TL++ harcayacak geriye kalan % 45'ni Turkcell Vodafone ve diğer şirketleri kapsıyor.

Dipnot: Elektronik Haberleşme Teknikeriyim

Tolga26 Tolga26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 159 / 75
  • Ticaret 25, (%100)

Eskişehir de Espark' taymış. Yarın gidip bucağa bakayım :D

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

simao adlı üyeden alıntı

benim yanılmam mümkün değil güzel kardeşim bu sektörde çalışıyorum o gösterdiğin link ya da benzeri hazırlıklar hakkında reklam aç ihale şartnamesine kadar oku bilgi edin şuanda bütün alt yapı 1 nisanda başlamak üzere yıl sonuna kadar ve 5G ayağına kadar yatırım yapılacak şuanda mobil internet hızları test aşamasında gerçek hız gibi gözüksede ulaştığınız hızlar 1 nisan 2016 ve sonrasında belki kademeli olarak geçiş yapılacak fakat artık eskisi gibi değil Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Lisans İhalesinin şartlarını zorlaştırdı. Haberleşme Sektöründe tüketen değil üreten toplum olmak ve diğer ülkelerin gerisinde artık kalmamak için 4.5G deniyor mevcut sistem aslında 4G ama zaman içinde 4G+ yani 4,5G daha açıklayıcı olmak gerekirse 5G standartlarını yakalayacaklar bu bir geçiş teknolojisi tamamen mesele 5G ye yönelik.

sadece Türk ******* 4.5G ve kendi fiber optik alt yapısı için yatırımların %55 olan 10 Milyar TL++ harcayacak geriye kalan % 45'ni Turkcell Vodafone ve diğer şirketleri kapsıyor.

Dipnot: Elektronik Haberleşme Teknikeriyim

:D ya ben sana yalan seöylüyorsun demedim. 4G şuan kullana biliyoruz diyorum. ;)

Bende Makine Ressamıyım ;)
osmanfurkanaydin

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
4,5G'nin montajları sürüyor, lisans dahi satın alınmamış daha. Bizim peder baz istasyonlarını yapıyor, kesin bilgi yayalım. :D

osmanfurkanaydin osmanfurkanaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Mobil Yazılımcı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 113 / 116
  • Ticaret 70, (%100)
bi gelsede kurtulsak artık diyesim var :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al