Valla belki de son bir haftadır bu yazılanları dillendirmek istiyordum ama vazgeçiyordum açıkcası. Bende makaleler yazıyorum ve şuan kürtaj, tüp bebek ve birçok kadın konusunda, birçok üniversite mezunu bayandan daha bilgili olduğumu düşünüyorum. Sonuçta sıfırdan bir şeyler yazmıyor, olanları değiştiriyoruz. Burada önemli olan tek unsurun, okuduğunu iyi anlayarak doğru imla kuralları çerçevesinde uygun cümleler üretebilmek olduğunu düşünüyorum. Kadınlar bir araba reklamında mini etekli bir kadın oynadığında, "Al işte bak. Kadın obje olarak kullanılıyor" diye veryansın ederken, bazı bayan yazar arkadaşların özellikle "Bayan yazardan" "Bayan makaleciden" diye başlamalarını açıkcası hayretle karşılıyorum. Çok güzel bir konuya değinmişin arkadaşım. Yani neden cinsiyete atıfta bulunuluyor anlamıyorum. O bayan arkadaşların çoğu ile istedikleri konuda makale yarışına girmeye hazırım. Buradaki arkadaşlarda şahit olup değerlendirme yapabilirler. Bana göre gerçekten hiç yakışık almayan bir durum.