kabus54 adlı üyeden alıntı

Bir bayan bayanlara özel konuları kendini de göz önüne alarak ve aynı zamanda da kendi hayatından örnek vererek doğru bir şekilde kaleme alır. Bir erkek ise; kaynağa bakarak o yazıyı tamamlar. Sonuçta her ikisi de özgün yazar; ancak, web site sahibi daha çok yaşanmışlık içeren bilgiyi isteyebilir. Bir bayan olarak dediğinize katılmıyorum. Örneğin; ben her konuda makale yazarım ama Metin 2 yazısı yazmak beni sıkar, 2016 Modası başlıklı bir yazıyı yazarken keyif alırım... Müşteri de işinden haz alan yazar aramakta haklıdır. Bence konuya buradan bakınız...

Valla dünyaya gözümüzü yeni açmadık hanımefendi. Buradaki hangi bayan yazar, anne sütünü arttıran yiyeceklere ihtiyaç duyup bu doğrultuda beslenmiştir ki? Ve buradaki bayan arkadaşlarımız sadece bayan konularında mı yazılar yazıyor ki? İnanın sizin yaşadığınız kadar, bizde bilgimiz çerçevesinde tamamlayıcı olabiliyoruz bunu yaşamak şart değil. Yaşanan şeyde yazıyla en fazla benim onun anlatacağı kadar anlatılabilir. Ki diyelim ki dediğiniz gibi olsun, ısrarlar cinsiyete atıfta bulunulması çok gereksiz ve hoş durmuyor :)