lukama adlı üyeden alıntı

Böyle düşünmemek lazım. Ve tabiki işini pazarlamada bu gibi belirleyici unsurlar öne çıkarılabilir. Sadece bayanların tecrübe sahibi olduğu konularda (regl, hamilelik dönemleri gibi) bayanlar daha avantajlı. Bu gibi satış konu başlıklarında bayan makale yazarı, yüksek lisans ögrencileri, öğretmenler gibi unsurları belirten birçok kişi var ve bu da normaldir.

Öğretmen olduğunu belirtenlere de ayrıca ayar oluyorum. :) Maalesef bazı arkadaşlarımız cümle kurmaktan acizken, edebiyat öğretmeninden seo uyumlu makaleler diye konu açabiliyor. Ki seo zaten işin ayrı boyutu. Ben iddia ediyorum olayın bunlar ile kesinlikle bir alakası yok. Öğretmen en fazla imlayı daha iyi bilebilir. Ki bunu bilmeyen zaten dilini bilmiyordur. Öğretmen olma gerekliliği yoktur. Kısacası bizim "makale yazarlığı" adı altında yaptığımız tüm işler, kişinin kendi kapasitesine bağlı olarak değişmekte olup, cinsiyet ya da direk bir okulu bitirmekle alakalı bir durum değildir. Lise terkim. Burada dediğim gibi, eğitimliyim diyen insanlarla da, bayanım diyen insanlarla da makale konusunda kendi belirledikleri konularda yarış başlatabilir ve sonucu değerli forum üyelerinin takdirine sunabilirim. Sonuçlar ortaya çıktığında, Cihan'ın yazıları daha iyi, ya da ikisi de aynı kalitede diye yorum atanların çok olması durumunda, diğer arkadaş bu işi bırakacaksa ben vakit kaybetmeden bu yarışı başlatmaya hazırım. Hayırlı forumlar.