grey23 adlı üyeden alıntı

bloggerda yazılarınız hiçbir zaman boşa gitmez hostingle uğraşılmaz boşuna para harcamana değmez sitede ileriye dönük bir projen yoksa sadece blog tarzı sitede ilerliceksen blogger kullanmak senin için daha avantajlı bence.
hızlı - ücretsiz- kullanımı kolay. ( ve arkasında google var )

Haklısınız ücretsiz fakat dediğiniz gibi ileriye dönük bir hedefim var. Zaten domaini yeni uzattım.

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Ben hem blogger hem wordpress kullanıyorum öncelikle amaçların ne ona göre devam etmelisin ben özgün yazıyorum blogger teması ve istediğim özellikler bana yeter dersen yeter ama yok ben kendimi geliştireceğim uğraşacağım dersen wordpres'e geçebilirsin

ayrıca bloggerdan wordpress e geçersen sadece bağlantılarını değiştirerek yazılarını taşıyabilirsin.

Wp kullandım. Zaten o konularda sıkıntım yok. Sadece kararsız kaldım. Blogger adsense almıştım o adsense hesabını kaybettim. Bende asıl kullandığım gmail ile tekrar başvuru yaptım kabul edilirse ilişkilendirip devam edeceğim yoksa hosting alıp ordan devam ederim. Ayrıca bağlantıları değiştirip yazıları taşıma konusunu bana özelden anlatırsanız mutlu olurum zamanınız var ise :)