C-Uruc adlı üyeden alıntı

Hocam zaten bayan kendi bilgisinden ziyade, yine bizim yaptığımız gibi araştırma sonuçlarına bağlı yazdığı yazıları ortaya koyuyor. Bir bayan, bayandan kaynaklanan nedenlerle tüp bebek tedavisini kaç kez yaptırmıştır ki bilebilsin? Ya da farklı şeyler. Kaynak bulunarak yazılan yazıların hiç birisinde, bayan yazarların erkeklerden üstün olduğunu düşünmüyorum. Elimizin altında o kadar kaynak var. Burada dikkat edilmesi gerekenler; "Özgünlük, seo, düzgün cümleler ve imla kuralları" gibi etkenlerdir. Bunun dışında yine iddia ediyorum, her yazar arkadaşla yarışırım. Makale ekibi kurmak için çalışma başlattığımda, en az 35 kişi ile görüştüm. Allah için içlerinden 5 tanesi çıkıpta bayan konusunda doğru düzgün yazı yazamaz mı? Yazamıyor işte. Gerek bu site üzerinden, gerekse farklı kanallardan bunu denedim. Burada yazısına şahit olduğum güzel yazı yazan bayan arkadaşlardan gösterebilecek bir kişi, Glsm hanımdır. Ona da sanırım genel konularda iş vermiştik. Bayan olmakla bunun alakası yok. Ki zaten kendine güvenen birisi cinsiyetini ön plana çıkarmaz düşüncesindeyim.

Düşüncelerimiz uyuşuyor fakat ben şunu biliyorum ki, ne kadar bilimsel açıklamalar erkeklerin de ulaşabileceği yerde olsa da; samimi ve tecrübeyi isteyen genel blogların makale ihtiyacını erkekler verimli karşılayamaz. Bunu demek istedim. Yani bayan yazarları erkeklerden ayıran artılar, bloglara giren ziyaretçilerin bayanların tecrübesini dinlemek istediklerinde devreye giriyor. Öte yandan bir erkek de internetten yapacağı detaylı araştırmalar ile bayan sağlık konusunda makale yazabilir. Fakat bu zaman kaybı olacaktır. Bir bayan makaleyi daha kısa sürede yazabilir.