ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

o şahıs ya da şahısların kaliteli içerik ürettiğini düşünmüyorum. Bir programa içerikleri atıp çıkarıp ekleri düzeltip yolluyorlardır kanımca. Çünkü zaten okuyan, araştıran biri emeğini bu kadar düşük ücrete pazarlamaz. Twitter fenomeni satrayni aptalca bir viral reklamı almıştı ücret de düşüktü bunun için "kerrriz parası" demişti, bunlar da o misal işte.

Makale alımını profesyonel seviyede yapan insanlar onlara yönelmez benim düşünceme göre.

Aynen öyle. Valla aksine son günlerde yoğun iş tempom var. Öyle ki makalelerin yazılmasını bekleyen arkadaşların, benim burada tartıştığımı görerek hayıflanacaklarından korkuyorum açıkcası. Ancak o grup, engelli olupta bu işten kazananlarında ekmeğine taş koyuyor. İster grup ile, ister farklı bir şekilde makale yazsın o fiyatlara kazandırmaz. Çok hızlı klavye kullanmama rağmen, az önce baktım yarım saatte 700 kelime üretebilmişim. Yani bu arkadaşta yarım saatte 800 kelime yazsa , yazdığı fiyattan hesaplarsan 2 tl yapar. Saatte 4 tl kazanır. 10 saatlik bir çalışma ile 40 tl kazanır. Ki bu her babayiğidin işi değildir 10 saat boyunca yazmak. Mutlaka bir program kullanıyordur. AYRICA bunun araştırma kısmını da göz önüne almak lazım vs vs. Benlik gerçekten bir sorun yok. Çok şükür müşterim beni buluyor. Ancak bu grup her ne yapıyorsa haksız rekabet yapıyor. Her forumda olduğu gibi burada da taban fiyat uygulaması olmalı. O zaman insanlar primum üyeliklere daha fazla yönelecektir kendini ön plana çıkarmak için ve burada kazanan forum yönetimi olacaktır. Ki hizmet veriyorsa kazanacaktır. Ben admin nickli arkadaşa konu hakkında mesaj attım. Rahatsız olan herkesinde atması gerekir. Kendisine ulaşıp mesaj atmak için tıklayın >> admin