Wmaracı Müşterilerimizin Olumlu Yorumları

svgplt adlı üyeden alıntı

SeoShift yorum bırakan ilk 3 kişiye seo paketleri hediye kanpanyasına katıldım . Bana hızlı bir şekilde cevap verdi ve silver paket hediye etti ve hemen çalışmaya başladı bugün seo raporum bana ulaştı özenli çalışılmış ve ciddi bir emek harcanmış çok teşekkür ederim :)

volkanakbalik adlı üyeden alıntı

SeoShift paketin sonuçları geldi. Rapor özenerek hazırlanmış, yapılan çalışmanın etkisi merakla beklemekteyim.
Verdiğiniz emekler için tekrardan teşekkür ederim.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Sağolsun arkadaşımız baştan sona kadar güzel bir çalışma sağladı. Her ne kadar aynı sektör de olan birisi olsak bile, kendisine vermiş olduğum sitede hızlı bir yükseliş etkili bir geri dönüş oldu. Hakkını veren ve işine sadık vermiş olduğu aynı gün de yerine getiren kaliteli bir arkadaşımızdır.

*** Müşterilerimizin Olumlu Yorumları

[QUOTE=vetfat]arkadaş ref çalışmasını yaptı ınceledım sımdılık cok ıyı duruyor kendısıne tesekur ederim iyi çalışmalar iyi satışlar dilerim[/QUOTE]

[QUOTE=ErLstmz]Dün gece rapor elime ulaştı ancak şimdi bakabilmdim ciddi ciddi çok detaylı ve titiz bi çalışma gerçekleştirmiş arkadaş. Bu çalışmanın oturmasından sonra daha iyi çalışmalar için devam edicem arkadaşla. Bol kazançlar dilerim[/QUOTE]

[QUOTE=Taygun]Silver paket çalışması yaptırılldı, arkadaş gayet ilgili ve alakalı her türlü konuda yardımcı oldu, kendisine *** ailesi huzurunda teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum[/QUOTE]