wmaraci reklam

Bayandan makale olunca ne fark oluyor?

72 Mesajlar 7.467 Okunma
wmaraci reklam

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Ahahaha :D bayandan olunca ilgi çekiyor demek ki :D

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım
wmaraci
reklam

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Skypta muhabbet koyu oluyor.

Olayı tek cümlede özetlemiş :)

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
Konuda ismim geçtiği için yorum yapıyorum. C-Uruc öncelikle teşekkür ederim hakkımdaki güzel düşüncelerinizden ötürü. Buraya üye olduğumda benim konu başlığım da ''Bayan Makale Yazarından ..'' şeklinde idi. Ancak kısa bir süre sonra bu tarz birçok başlık gördüm ve mantıklı bir şekilde oturup düşündüğümde kendimce başlığımın hoş olmadığını fark ettim. Sanki cinsiyet üzerinden ilgi çekmek ister gibi bir başlık olarak gördüm. Ki bu öz eleştiriyi kendi başlığım üzerinden yaptım. Sonrasında ise konu başlığımı değiştirdim.

Gelelim diğer bir düşünce olarak bayan ve erkek makale yazar ayrımının da doğru olmadığını düşünüyorum. Ben kendimden daha güzel makale yazan erkek yazar dahi gördüm. Önemli olan kişinin yapabileceği işi alması ve özenerek iş çıkarabilmesi. Ben şahsım adına çoğu alanda yazı yazmaktayım. Hatta bayan konularından öte araştırma ve bilgi gerektiren başlıklarda daha başarılı olduğumu düşünüyorum. Naçizane ben de kısa bir şekilde düşüncelerimi belirtmeye çalıştım.
UrcBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Glsm hanım rica ederim. Bende farklı bayan arkadaşlarla çalıştım. Ancak gerçek anlamda yazdıklarınızı beğendim. Kişiliğiniz ise zaten tartışılmaz.
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Glsm Glsm Kaliteli makale hizmeti.. Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Yazar ve Akademisyen adayı..
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 224 / 102
  • Ticaret 97, (%100)
C-Uruc ben de sizinle çalışmaktan memnun kaldım sağ olun. Konu hakkında çok fazla yorum yaparak bir tartışma ortamına girmek istemem. Ancak konuyu başlatan arkadaş ile sizin düşüncelerinize katılıyorum. Cinsiyet üzerinden ilgi çekmeye çalışmanın doğru olmadığını düşünüyorum.
UrcBilisim ilkanbalkan

kişi bu mesajı beğendi.

Wulcan Wulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Test ve Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Katılmıyorum arkadaşlar. Saç boyası için makale alıyorum ve erkek makale yazarı genelde konuya hakim olmuyor. Genel olarak kozmetik alanında bu şekilde moda giyim de keza aynı durumda. Bu sebeple cinsiyet farkı var. Daha iyi yazmıyorlar ya da imla hakkında daha fazla bilgili değiller ilgi alanı ve düşünce yapısı farkı var. Ama yok ben saç boyası hakkında da çok kaliteli makale yazarım hakkını veririm diyorsa bir erkek yazar tabi ki çalışmak isterim. İlgilenen olursa bir demo alabilirim hemen :)
Glsm

kişi bu mesajı beğendi.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Wulcan kastettiğim bu olmadı ki. "Her konuda" yazarım diyen de var, "teknoloji" konusunda yazarım diyen de var "futbol" konusunda bile yazacağını iddia eden var.

Yani yazamaz demiyorum ama araştırma yapıldıktan sonra, bilgi edinildikten sonra elbet herkes her konuda yazabilir.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
ilkanbalkan Kim ne derse desin ülkemizdeki abazalar cogunlukta oldugu için bayanlara büyük bir zaaf var. Bayanlarda erkeklerin bu özürlü durumunu iyi bildiği için reklamını iyi yapıyor. Bu her alanda boyle. Bakınız artık işyerlerinde genelde bayan aranıyor neden sizce?
Glsm ilkanbalkan

kişi bu mesajı beğendi.

smnkz smnkz The Best or Nothing! Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 25 / 45
  • Ticaret 23, (%100)
Ben açıkçası bayanlara hitap eden bir sitede veya yemek tarifi gibi konularda bayan yazar tercih ederim. Teknoloji veya bilgisayar gibi konularda konu sahibi arkadaşı seçerim :) Çünkü kullanacağı kelimeleri bilir anahtar kelimeleri daha iyi seçer. Bayanlar hakkında bir konuda nasıl arama yapılır googlada bunu en iyi bir bayan bilebilir veya tahmin edebilir.
Eğitim sitem için forumun arama kısmında öğretmenden makale şeklinde arama yapıyorum.
Yani bayan arkadaşların bu şekilde yazması gayet normal. Cinsiyet ayrımından ziyade bayan konularında makale arayanlar için bayan olma avantajını kullanıyorlar diyelim.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
smnkz forumda konu içi arama da var konularında "yemek tarifi, moda" gibi şeyler ekleyebilirler doğrusu. Teknoloji yazarlığı yapan arkadaşlar da o halde "Erkekten makale hizmeti" yazsın. Çok komik durmuyor mu sizce de?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al