Backlinkci adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Web siteniz için ne kadar uğraşırsanız uğraşın sektörünüzde bir yerlere gelemiyorsanız bunu backlink faktörü ile desteklemeniz gerekiyor. 5 ay önce marmara mermeri kelimesinde 1. sıraya yerleşen müşterimiz için bu yeterli oldu çok uzun bir süre daha orada kalacaktır. Ancak anahtar kelime rekabeti yoğun olan kişiler zamanla düşebilir, web siteleri çalışma isteyebilir. Backlink paketi temin edilirken karşı tarafın özellikle referansları göz önüne alınmalıdır. Çalışma eğer 1 gün içerisinde yapılıp verilirse bu backlink algoritmalarına aykırıdır. Sitenize yarardan çok zarar gelebilir. Biz google botlarına, algoritmalara uygun çalışmalar yapıyoruz. Eğer web siteniz sizin için yeterli sıralamadaysa, ya da çalışma yaptırayım ya da yaptırmayayım bu benim için çok ta önemli değil diyorsanız çalışma yaptırmamanız daha mantıklı. Ancak ürünlerimden, fikirlerimden uzun vadede daha fazla kazanmak istiyorum, anahtar kelimelerimde daha üst sıralarda olmak istiyorum diyorsanız çalışma yaptırmanız mantıklıdır. Biz günlük 100 backlink sunmuyoruz bunu zamana yayıyor, dev haber sitelerimiz ve diğerilerimiz ile çalışıyoruz. Eklediğimiz backlinklere göre sitenizin içide özgün ya da özgüne yakın olmalıdır elbette. Sadece backlink ile bir yerlere gelmek tasvip edilen bir durum değildir

Hayırlı kazançlar