wmaraci reklam
lidertakipci

2023 Ne Olacak ?

77 Mesajlar 7.295 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Kingjames adlı arkadaşım, yaşımı sormussunda, bu işler yaşla olmuyor malesef..Ben senı 20 yaşındaki bir çocukla tanıştırırım dünya tarıhini yalar yutar karşında....Kalkmıssın devlet şu an hem iç , hem de dış güçler ile ugrasıyor demişssin bana! Güzel kardeşim terorü ben mi yarattım 10 yılda bana söylermısın ? şehirlerin altına bombalar döşenirken bildikleri halde seslerini çıkarmayarak onlarca şehidin ölmesine neden olan benmiyim ? Açılım saçmalıgı adı altında, pkk lılar kışlaların önunden geçerken ana avrat askere küfür ederken, dag dan ınen pkk lı ıle vali kebab yerken söyleyecektin sen bu sözleri...

Tabıkıde devlet teror ıle mucadele ederken arkasında duracagız, devlet baska, iktidar baska. biz iktidar için degil devletin bekası için pozisyon alarak iktidarın arkasındayız su an ...Yarattıgın teror ile şimdi böyle mucadele edersin işte..İstedigin komutan ıle konus, istedıgın gazete küpürünü arastır, akp bu ulkeye geldıgınde teror bitmişti haberin var mı senın ?

Ayrıca kalkıp demişssinki akp den baska partimi var oy verelim ! evlenecek karı bulamayınca bülent ersoyamı gidiyorsun hemserim ? oy verecek parti yoksa eger git ekmek partisine,peynır partisine oy ver.İlla ki güçlünün yanında yer alacaksın dıye birsey yok. git arastır 50-60 bin oy alan adam gibi partileri ve felsefelerini..

Akp zamanında feto ıle bir olup bu ulkenın onurlu subaylarına kumpaslar kurarken,karılarının yatak odalarına gızlı kameralar yerleştirip iftiralar atarken, bu davaların savcıları biziz ve darbeciler cezalarını çekiyor diyenlere oy vermek içinden geliyorsa meydan senın buyur..Ne olacak içeride acısından vefaat eden subayların dışarıdaki öksüz kalan çocukları hiç düşündünmü ?

Bu milletin gazetecilerine , sanatçılarına, öngörülü insanlarına sırf muhalefet oldukları için teror damgası vurarak içeri atanlara oy vereceksen buyuır meydan senın..

Hiç bir hukuk tanımayan, mahkemelerin ve anayasanın aldıgı tum kararları çigneyerek kafasına göre kanunsuzluk yapan bu partiye oy vereceksen buyur arkadasım.

Yapılan hırsızlıkları, balya balya paraları, para sayma makınalarını, 600 bınlık kol saatlerını, sıfırlama tapelerini,adam kayırmacılıgı, ihale yagmacılıgını,yandaş kayırmayı yuregine hazmettiriyorsan buyur meydan senın..

Bir cumhur baskanının , cumhur baskanlıgı yemıni etmesine ragmen o yemıni çigneyerek meydanlarda akp ye oy ıstemesını adalete ve esitlige sıgdırıyorsan eyvallah

Buldukları her fırsattta başta bu ulkenın kurucusu Ataturk'e hakaretler eden, cumhuriyete türlü yakıştırmalar ve hakaretler edenlere oy verin siz, ben vermem

Bu ülkeyi mezhepçiler yönetiyor arkadasım..sıkıysa onların mezhebinden olma, ya alevi olur ucube dinine taparsın yada dinsiz olur puta taparsın

Bu milletin yarısı bu partiye oy vermıyorsa keyfinden degil arkadasım..Vicdanı olan,hukuksuzluga ve adaletsizlige gelemeyen, manevi degerlerine baglı hiç bir vatandas bu partiye oy vermez..
burakisci Okeskin Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Kingjames adlı üyeden alıntı

Yorum yapmadan geçemiyecegim.
Özellikle zenko56 kardeşim. Yaşında bayagı var, Geçmişimizi seni daha çok bilmemn gerekir diye umut ederim. Devlet şuanda Hem iç güçlere Hem dış güçlere Savaş açmış durumda. Anlaşılan hiç kimse haber veya köşe yazısı okumuyor. bizler herzaman Bir suçlu ararız, ve en kısa yolu tercih ederiz, bakın Hala Aynı lafı Tekrarlıyorum, Varsa içinizde yigit çıksın ortaya oyumuzu ona verelim. HDp leşmiş Bir chp ve merzardan konuşan bir mhp var ortada! geriye kalanlan piyasada bile yok. iyi bir lider millet vekili olmasa bile sesini duyurup ben burdayım der!! Ama öyle biri yok. ve bu devleti akp den başka yönetecek biri yok. Teşke olsa! olsada iyi mir muhalefet olsa.

Lozan a gelince 100 sene önceki türkiye ile şimdiki türkiye arasında 300 Yıllık Fark var. bu nedenle kimin neyin borusu ötüyorduysa, artık türkiyeni borusunun ötmeye başlıyacagı zamandır o. 2023 de Bogazlar haric her kısımda borumuz ötecek, (madenler) 2023 de türkiye kendine gelecek..
şuan Arap devletleri Türkiyeye kara para sokuyor, bunu uçaklarla yapıyorlar. bu paralar türkiyeye veriliyor, Yoksa kimin haddine köprüler tüneller... Her işciye 100 TL... veya 3 milyon suriyeliye bakım!!!!.. şuan akp nin izledigi yol milli bir yoldur. eger buna inanmıyorsanız, bilinki birileri beynininzi yıkamıştır..

Ne madenimiz var? Nerede bu madenler, niye çıkaramıyoruz, 2023'te nasıl çıkaracağız?

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
@brown Altın, Petrol,GAZ vs Çeşitli Metal, Bor (Yasak)

Boksit: Alüminyum’un hammaddesi olan Boksit, Konya, Antalya ve Muğla’da bulunan maden yataklarından çıkarılmaktadır.

Bor: Dünyadaki Bor rezervlerinin yaklaşık %72’si ülkemizde bulunmaktadır. Kütahya, Eskişehir, Balıkesir ve Bursa illerindeki maden yataklarından çıkarılmaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Not: Bor çıkarabiliyoruz, Ama işleyemiyoruz. Yasak

Altn: Sadece yabancı Taşörenler kiralayıp çıkarıyor. Bize yasak.

2023 De bunlar çıkarılacaklar, çıkardıgımızda dünya ayaklanacak,

Ek Olarak: @[zenko56](userid:27285) İlk önce Yaşınla olan Yazdıgım kelimyeyi (Bu çok açık ve net) anlamadıgın için, Geriye kalan kelimelerimi hiç anlamadıgına Eminim.. bu nedenle seninle Tartışılmayacagına karar verdim.
Ama ufak bir tüyo vereyim.

Devlet 10 Yıl içinde Törürü çoşturdu Dedigin için cevaben.
(Daha önceki partiler Pkk nın Emkegine Yag sürdügü için pkk yoktu)
eminim bu yeter sana..

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Kingjames anladınmı şimdi yazdıklarımdan bu millet bu partiye neden oy vermıyormus.Sen zaten bana cevap verme boşver. Bu yazdıklarıma cevap verebilen bir akp li çıkmadı zaten bugune kadar

Şu an bile artvin cerattepe'de bu milletin A.....KOYACAGIZ diyen kan emici mehmet cengiz yagmaya başladı bile..Hemde mahkemenin verdigi burda maden işletmesi kuramazsınız kararına ragmen ..Hadi bana söyle şimdi nerde adalet, nerde hukuk ?

NEDEN YANDAŞ KANALLAR , MAHKEMENIN VERDIGI BURDA MADEN KURAMAZSINIZ KARARINA RAGMEN MEHMET CENGİZİN YAGMASINI VE ZORBALIGINI HABER YAPMIYOR ?

BIRAK ÖNCEKİ YAZDIKLARIMA CEVAP VERMEYİ, BUNU AÇIKLASAN YETER BANA

"">

melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

Özellikle zenko56 kardeşim. Yaşında bayagı var, Geçmişimizi seni daha çok bilmemn gerekir diye umut ederim. Devlet şuanda Hem iç güçlere Hem dış güçlere Savaş açmış durumda. Anlaşılan hiç kimse haber veya köşe yazısı okumuyor. bizler herzaman Bir suçlu ararız, ve en kısa yolu tercih ederiz, bakın Hala Aynı lafı Tekrarlıyorum, Varsa içinizde yigit çıksın ortaya oyumuzu ona verelim. HDp leşmiş Bir chp ve merzardan konuşan bir mhp var ortada! geriye kalanlan piyasada bile yok. iyi bir lider millet vekili olmasa bile sesini duyurup ben burdayım der!! Ama öyle biri yok. ve bu devleti akp den başka yönetecek biri yok. Teşke olsa! olsada iyi mir muhalefet olsa.

Lozan a gelince 100 sene önceki türkiye ile şimdiki türkiye arasında 300 Yıllık Fark var. bu nedenle kimin neyin borusu ötüyorduysa, artık türkiyeni borusunun ötmeye başlıyacagı zamandır o. 2023 de Bogazlar haric her kısımda borumuz ötecek, (madenler) 2023 de türkiye kendine gelecek..
şuan Arap devletleri Türkiyeye kara para sokuyor, bunu uçaklarla yapıyorlar. bu paralar türkiyeye veriliyor, Yoksa kimin haddine köprüler tüneller... Her işciye 100 TL... veya 3 milyon suriyeliye bakım!!!!.. şuan akp nin izledigi yol milli bir yoldur. eger buna inanmıyorsanız, bilinki birileri beynininzi yıkamıştır..

Hocam sizinde yaşınız var ama halen maden palavrasını atıyorsunuz cumhuriyetin ilk yıllarında madenlerle iligli fabrikalar kuruluyor madenler çıakrılsın işlensin diye siz çıkmış madenleri kullanacaz diyorsunuz akp nin izlediği yol milli yol diyorsunuz ondan milli olan her şeyi üç kuruşa kiraladılar.Lütfen köşe yazısı okuyorum diye hükümetin borazanlığını yapan kişileri okumayın sadece.

Ek Olarak:

Boksit: Alüminyum’un hammaddesi olan Boksit, Konya, Antalya ve Muğla’da bulunan maden yataklarından çıkarılmaktadır.

Bor: Dünyadaki Bor rezervlerinin yaklaşık %72’si ülkemizde bulunmaktadır. Kütahya, Eskişehir, Balıkesir ve Bursa illerindeki maden yataklarından çıkarılmaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Ek Olarak: @[zenko56](userid:27285) İlk önce Yaşınla olan Yazdıgım kelimyeyi (Bu çok açık ve net) anlamadıgın için, Geriye kalan kelimelerimi hiç anlamadıgına Eminim.. bu nedenle seninle Tartışılmayacagına karar verdim.

eminim bu yeter sana..

https://www.youtube.com/watch?v=ifyYjy-o11U

Buda yasaklanan bor

Ek Olarak:

eminim bu yeter sana..

Buda yasaklanan bor

Ek Olarak:

eminim bu yeter sana..

Buda yasaklanan bor
zenko56

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Bende bor yasak diyorum. sadece çıkarabiliyoruz..
melankolia

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Kingjames peki işlemeden kastınız nedir.

• Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
melankolia biz çıkartıyoruz, ama işleyemiyorum, Yani biz ham madde olarak çıkartıyoruz, dış ülkeler bunu alıp kullanılabilecek hale getirip bize ona buna satıyor. Lozan antlaşması..

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

2023'de akp gidiyor diyorsun yani? :D

Hocam yazdıklarınız çok komik gerçekten. Daha iletişim sistemin senin elinde değil ne yer altından bahsediyorsun?

Afedersin ama ülkede bu olaylar olunca ben suçu kimde arayacağım? "Ya bu teröristlerde çok insafsız güvenlik zaafiyetimizi bize söylemek yerine bunu kullanıp bomba patlatıyorlar" mı diyeceğim yoksa "bu devlet bu ülkedeki en önemli işlerden biri olan güvenliği sağlayamıyor" mu diyeceğim?

Haklısınız kaval çalan akpden başka bir parti yok şuan millet oyunu ona versin. Kapıldılar melodiye gidiyorlar.

Not: Chp'ye oy verdim pişmanım. Bu vakitten sonra 5 senedir isteyipte oy vermediğim LDP'ye vereceğim oyumu. :)
melankolia Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Şuan Türkiyede elle tutulur 1 tane bile parti yok ...
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al