Trangormad adlı üyeden alıntı

hocam facebook varken neden burayı kullanalım yani ayrıcalığı ne? yerli olması mı? facebook bile buradan daha türkçe :D ve anasayfaya beğenme ve beğenmeme özelliği yazmışsınzı yani gerçekten o kadar iyi bir özellikki dünyada eşi benzeri yok :D

türk olarak yapmışsınız saygım sonsuz ancak bir ziyaretçi olarak bunları sorar sonra üye olurdum kesinlikle :)

Sayfada eksikler yanlışlar hatta gereksizler olabilir bunları sizler fark edip bizlere yazarsanız çok daha mutlu oluruz.

facebook'a ilk üye olduğunuzda size ne verdi merak ettim. Ben söyleyeyim koskocaman bir hiç ancak zamanla kendimizi alıştırdık ortam oluşturduk ve hayatımızın içine aldık ve şuan facebook hayatımızda olmazsa olmaz haline geldi. Kullandığımız tüm sosyal ağlar yabancılara ait. Bizim vereceğimiz hizmetler, içerikler belkide aynıdır ama bunların içinden neden bir TÜRK olmasın. Siz durumu birde bu pencereden bakın.

Söyle özetlersek:
Siz askere gidiyorsunuz etrafınızdakilerin hepsinin hemşehrileri var ama sizin yok. Bir ay sonra bir hemşehrinin geldiğini öğreniyorsun ve çok seviyorsun.

Sevgilerimle