Sen önce siteyi incelendiğinde eminmisin artı nerden biliyon arkadaşım benim siteye hit yönlendirdiği i iftira atmadan önce bir araştır sonra basit gibisinden konuş bu sitenin reklamları nerelerde dahi yapıldığını bilmiyorsan konuşma saten üyesi +240 bu adamlar bu siteye hergün girip Etkinlik yapanlar + bu site üzerinden millet para kazanıyor sende gelmiş burda boş boş konuşuyor burda adamlar sitelerini ekleyip veya site ziyareti yaparak kredi kazanıp bunu paraya dönüştürüyorlar daha siteye bile girmeden atıp tutma basit bir program dediğin 300 TL ye script satılıyor sağda solda bedava ya verilen script değil daha önce bunları dahi bilmeden iftira atma sinirlendirme beni. Sadece reklamı için harcadığım ve nerden geldiğini dahi bilmedin ziyaretçilere program diyip adamı sinir ediyorsun. 50 TL Reklama harcadığımız sadece facebook için + hergün düzenli reklamının yapılan bir site bu senin program dediğin değil. Diğer bir unsur bu site üzerinden ayrı olarak google üzerinden ziyaretçi yollaması yapıyorum senin program dediğin. Neyin yararlı olup olmadığını millet iyi biliyor sana ihtiyacı yok.