wmaraci reklam
lidertakipci

Lütfen Karşınızdaki İnsanın Görüşüne Saygı Duyun

6 Mesajlar 908 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Funda Funda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Makale Yazarı / Editör
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 12, (%92)
Merhabalar, forumda henüz 1 aylık bir yeni üyeyim. Foruma ilk üye olmakta olan amacımda ki gibi makale yazımı ve editörlük işi olarak yoluma devam etmekteyim. Ayrıca tüm hizmetlerimi müşterilerimden aldığım iş şartları doğrultusunda internet kafeden müşterilerime hizmet veriyorum.

Şimdi buraya bu konuyu açmamda ki sebep, tabi ki kendi şahsi menfaatlerim için açmadım. Forum içerisindeki üye olan, tüm sevgili küçük ve büyüklerimden karşınızdaki insana saygı duyulması konusunda biraz eksikliğinin olduğu kanısına vararak açma gereği duydum.

Bugün ve daha önce başımdan geçen bir kaç olaydan sonra, forum içerisinde yer alan bazı üyelerin karşıdaki insana saygı konusunda biraz eksik olduğu görüşüne vardım. Forumda karşı insana saygı duyulmasında ki olay, biraz forumdaki üyelik geçmişi ve ticaret puanına bakılarak değerlendirme alınmaktadır. Tabi ki üyelik geçmişi ve ticaret puanı önemlidir, üyelik geçmişi ve ticaret puanı dikkate alınarak işlemler yapılmalıdır. Ancak şunu da bilmelisiniz ki, sizde bu foruma geldiğiniz zaman ticaret geçmişiniz yoktu.

Bir yeni doğan bir bebek düşünün, konuşmayı bilmiyor, yürüyemiyor, yemek yiyemiyor ve kısacası her şeyi yapabilmesi için birilerine muhtaç durumda. Soruyorum sizlere bu bebeği hiç bir şeyi bilmiyor diye, elinizin tersi ile itebilir mi siniz ?

Burada size anlatmak istediğim şu sevgili büyüklerim ve küçüklerim. Ne olursa olsun karşınızdaki insanın görüşüne saygı gösterin. Sizden sadece bunu rica ediyorum. Kimisi kırmızı sever, kimisi beyaz. Beyaz seveni neden kırmızıyı sevmiyorsun diye eleştirmeye hakkımız olmadığı gibi, karşınızdaki insana ticaret puanı yüksek, moderatör veya admin olduğu için değil, insan olduğu için saygı duyarak değer verin.

Nasıl ki forum içerisinde konulmuş kurallara göre ticaret işlemlerimizi yapıyorsak, bunu birazda karşımızdakine saygı duyarak yapmak zor olmasa gerek.

Her zaman kendi pencerenizden bakmayın, biraz kendi pencerenizi kapatarak kaşı tarafınızdaki insanın penceresinden hayata bakın.

Sevgili forumdaki üye olan küçüklerim ve büyüklerim biliyorum kısada olsa bu yazıyı okumanız için vaktinizi aldım.

Hakkınızı helal edin.

Saygılarımla,
Teppz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Ticaret Puanından önce saygı şart.
Funda

kişi bu mesajı beğendi.

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Funda hanım bu işlere yeni gelmişsiniz yani bilmediğiniz çok şey var burada çok şey gördük yani her insan bir olmadığından dolayı siz eleştiri yapıyorsunuz tabiki haklısınız fakat burada o kadar şeyler dönüyor ki kimse bilemez. Yani küçükte dolandırıyor büyükte dolandırıyor. Bunun için biraz referans toplamanız gerekli.

Funda Funda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Makale Yazarı / Editör
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** I**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 12, (%92)
Myiso yazımı iyi okumanızı öneriyorum efendim. Benim eleştirdiğim tek nokta saygısızlık.

wmaraci
wmaraci

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
bu konuda haklısınız sonuna kadar evet ticaret puanı olsun geçmiş olsun önemli fakat bu işe yeni girenlere de ayrı bir muamele yapılması saçma bir şey
Funda

kişi bu mesajı beğendi.

scubapro67 scubapro67 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek ogretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 78 / 66
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaslar nasıl da dusmussunuz bu karaktersız **************nın kelıme oyunlarına
arkadas benı 175 tl dolandırdı
paypal kanıtım skype konusmalarım var
ayrıca arkadasın ad soyad adres bılgılerı de var
bu demogojılerı ve yaptıgı hırsızlıgı odıycek kendısı az kaldı
nrkn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al