Arkadaşlar kıyaslama konusu değil bu biliyorum ki xenforo mybb'ye 5 çeker. Yalnız benim cevabını bulamadığım soru şu;

Benim teknoloji ağırlıklı bir Wordpress sitem var forum kuracağım hatta geçen yine konu açtım burada forum.siteadresi.com şeklinde mi açmalıyım yoksa www.siteadresi.com/forum şeklinde mi açmalıyım diye. Bu sorumun cevabını sizlerin yorumlarıyla kafamda oturttum.

Yalnız bugün xenforo lisans alsam 420 lira tabi madem bunu aldım 120 lirayada xenforoyu Wordpress'e entegre eden eklentiyi alacağım. Bana patlayacak bu 540 liraya.

Şimdi diyorum ki ben Mybb'ye 500 lira harcasam acayip bir tema ve güzel özellikler yaptırabilirim.

Xenforo kursam ne olur mybb kursam ne olur yani anlamaya çalıştığım beni takip edenler ulan bu adam xenforo kurmuş üye olmalıyım veya yok ya üye olacam ama mybb olduğu için üye olmuyorum mu diyecekler?

Sizden isteğim beni xenforo lisansı almaya ikna edebilecek babayiğit var mı aranızda?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. Her birinizin olumlu veya olumsuz yorumu benim için değerlidir.