Beni Xenforo Lisansı Almaya İkna Edebilecekler, Neden Xenforo?

25 Mesajlar 4.219 Okunma
smmexpress

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar kıyaslama konusu değil bu biliyorum ki xenforo mybb'ye 5 çeker. Yalnız benim cevabını bulamadığım soru şu;

Benim teknoloji ağırlıklı bir Wordpress sitem var forum kuracağım hatta geçen yine konu açtım burada forum.siteadresi.com şeklinde mi açmalıyım yoksa www.siteadresi.com/forum şeklinde mi açmalıyım diye. Bu sorumun cevabını sizlerin yorumlarıyla kafamda oturttum.

Yalnız bugün xenforo lisans alsam 420 lira tabi madem bunu aldım 120 lirayada xenforoyu Wordpress'e entegre eden eklentiyi alacağım. Bana patlayacak bu 540 liraya.

Şimdi diyorum ki ben Mybb'ye 500 lira harcasam acayip bir tema ve güzel özellikler yaptırabilirim.

Xenforo kursam ne olur mybb kursam ne olur yani anlamaya çalıştığım beni takip edenler ulan bu adam xenforo kurmuş üye olmalıyım veya yok ya üye olacam ama mybb olduğu için üye olmuyorum mu diyecekler?

Sizden isteğim beni xenforo lisansı almaya ikna edebilecek babayiğit var mı aranızda?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. Her birinizin olumlu veya olumsuz yorumu benim için değerlidir.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mehmethan Mehmethan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 15, (%100)
Phpbb kullan bedava o paranın yarısı ile güzel işler çıkar.
yamyamix berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Açıkçası kullanıcı gözüyle bir forumda aradığım tek şey sadelik ve kullanılabilirlik. Mesela bu yüzden ***'a üye olmadım. Çok göz yoruyor yazı tipleri vs berbat. Wm aracı güzel bir örnek bu konuda.

Diğer yandan teknik detayına kullanıcı bakmaz ama teknik kısmına bakıldığında güvenilir ve devamlı güncellenen bir sisteme yatırım yapmak her zaman iyidir. Açık kaynak kodlu bir sisteme aynı yatırımı yapacaksan eğer diğerini kullanman güvenlik vb. gibi açılardan dolayı senin için daha iyi olacaktır.
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

Top90da Top90da WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Xenforoda sitemap problemi var benden demesi.

Ek Olarak: mybb nedir ya sen seosu canavar gibi, olan bir mybb gördünmü ? büyük bir forum tutmuş bir site gördünmü mybb ?

Ek Olarak: Xenforo neredeyse vbulletinin yerini almış durumda
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

$ Hit alan bir siteniz mi var dolar bazında para kazanın $

https://popcash.net/register/63254
wmaraci
wmaraci

ByDost ByDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webdeveloper
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 19 / 87
  • Ticaret 0, (%0)

Mehmethan adlı üyeden alıntı

Phpbb kullan bedava o paranın yarısı ile güzel işler çıkar.

Çok fazla güvenlik yapaması ve açığı olan sistem :)
Top90da xenForo 'daki sitemap hatası dediğin şeyi ilk defa senden duyuyorum. xenForo 'da şuan için çalışmayan hiç bir şey yok. ve/ya hatalı olan bir şey.
yamyamix neden xenForo? Seo için abuk subuk ücretler ödemiyorsun. Yada site haritası gibi eklentilerde. xenForo 'ya neden geçme demem. Nereden baksan istediğin tüm şeyler genelde para ile satılıyor olması. (vBulletin de öyle değil mi zaten?) xenForo neden kullan derim. xenForo kullanan bir sürü büyük firmalar var. Bunlardan bir tanesi ShiftDelete.net Sana tavsiyem vBulletin veya myBB kullanacağına xenForo kullan daha iyi. (SEO ÜCRETSİZ)
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
xenforo daki, temalar vbulletinde yok üstelik xenforo, mobil teması mevcut vbulletinde ücretli hep ;)
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

Kaanep Kaanep WordPress Optimization! Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 12 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba değerli hocalarımız yorum yapmışlar öncelikle bende teşekkür ederim kendi yorumuma geçicek olur isem, mybb kullanmanı şiddetle öneririm 1.8.6 verisonu üzerinde genel güvenlik çalışması ver birkaç fixleme ile güvenlik sorunları çözülebilliyor bizzat şahidim kendim yaptığım için :)
sonrasında 500TL ye xenf deki birkaç özelliği mybb ye döktürebillir classic / flat şık bir tema yaptırabillirirsin seosuna laf edenler acaba hiç didik didik inceledimi veya değiştirmeye kalktımı ? on numara bir sistem.
yamyamix SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

CMS Hizmetleri - CmsHizmetleri.com (CMS Hosting, CMS Optimizasyon Çözümleri)

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
skype eklerseniz xenforoda profesyonel kurulum tema vs her türlü destek sağlayabilirim. Projenize uygun olarak kurulum ve ayarlamalar çok uygun fiyata yapabilirim. Ayrıca sizi Xenforo almaya ikna edebilirim.

yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

ekavak ekavak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet medyası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 6, (%100)
http://forum.technokolik.com

Bence buraya bi bak xenforo yu tanı ve şunu demeliyim ki en büyük özelliği arama motoru botlarının sürekli sitende olması bence..Ayrıca shiftdelete bile vbulletin den xenforo ya geçiyorsa vardır bir hikmet der iyi forumlar dilerim..
yamyamix UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

technokolik.com

SelimCan SelimCan Web İdea Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** I**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
vbulletinin yapımcısı yani yazılımcılığını yapan bir uzman şirketten ayrılıp xenforo kurdu die biliyorum ve bir çok alanda yenilik yapıyor ve ücret kısmı düşük diye tercih ediliyor kaliteside yüksek.
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al