ennes81 adlı üyeden alıntı

Site güzel hocam biraz gezinti yapayım dedim ama veri tabanı hatası ile karşılaştım, optimize sorunları kontrol ediniz veya sunucu sağlayıcınızla bir görüşün derim, oldukça sık bu hatayı vermesi iyi değil.

teşekküler hocam veritabanı hatası basladı kurdugumda yoktuda hostta calışma varmış 3 gündür siteler maf oldu

Ek Olarak:

Economist adlı üyeden alıntı

Domain ismi gayet iyi, fakat 150 üzerinde makale girdim diyorsunuz. Bunların hepsi nasıl hemen index aldı? 150 adet makaleyi bir anda atmak, zararlı. Umarım kötü niyetli insanlar bunu kullanmaz, bence domain ismini hemen kaldırın.

hocam teşekkürler yorumunuz için makaleyi elle tek tek girdim toolsa ekledim siteyi site index almış bakdıgımda kendiliginden hepsini indexlememişte 20 tanesini falan indexlemiş hocam neyi kaldırayım dediniz onu anlamadım kadın portalının önünde duran domainimi

Ek Olarak:

blanc41 adlı üyeden alıntı

gideri varda ne biliyim güncel olduktan sonra gerisi gelir :)

teşkküler hocam yorumunuz için

Ek Olarak:

CH3L1OS adlı üyeden alıntı

Domain bir kadın ismiyse , bu isme bir kadın maskotu güzel olur.

Konu paylaşırken Müjgen abladan ... tarifi gibi daha farklı başlıkta kullanırsanız diğer sitelere göre daha farklı

Ve dikkat çekici olabilir. Hep aynı içerikler,aynı yazılar,resimler derken siz farklılığa kaçın bence.

Bir örnek daha vermek gerekirse sitenize ayrı bir bölüm yaparsınız mesela , Müjgen abladan bayanlara pratik tavsiyeler gibi.

Bu sayede kalıcı kitleye sahip olabileceğinizi düsünüyorum.

aynen hocam yapacaktım bir slogan olusturamadım misal sitenin adı bile suan garip geliyor bana iyi bir slogan bula bilirsem dediginizi uygulayacagım saygılarımla