Arkadaşlar eğer büyük bir siteniz olsun ve sitemden büyük paralar kazanayım istiyorsanız üyelerinizin kolay bir şekilde link paylaşmasını sağlamanız gerekmektedir.
Büyük sitelere bakın bunların hangisi link paylaşımını engelliyor yada zorluk çıkarıyor

bu konuyu açmamın sebebi bir foruma kendini akıllı zanneden birinin forumuna tanıtım yazısı yazmaya çalışmamdan ileri geliyor, adam tanıtım bölümüne link verebilmem için başta 10 yorum yapmamı sonra yazılabileceğini söylüyor yazıyorum sonra hayır efendim bu bölüme yazı yazılmasını kapattık link vermeyide yasakladık diyor sonradan lan ş...siz eğer sen benim link vermmemi engellemeseydin ben düzenli olarak senin forumuna girip hem konuları inceleyecek hemde link verecektim sana içerik yapacaktım ama sen o 10 yorumla kazanmadın kaybettin arkadaş, facebook a bak wmaracı ya bak yada diğerlerine bunlar nasıl büyük site oldular hıyar

her neyse bunları sinirimden yazıyorum ... ları mazur görün

ben tanıtım yazısı yazıp link vermem için sana bide para vereceğim ha onu istiyorsun nah alırsın sana 3 kuruş verip yazı yazana kadar 5 kuruş verir adsenseden reklam alırım en sağlamından.

çevrenizdeki bir çok kişiden sizde duymussunuzdur ''sıkıldım hep aynı siteler'' diye ee google dan aranıp bulunmakta kolay bişey değil ne olucak ki ilk sayfada çıkmıyorsan şansın yok, ilk sayfalarıda zaten tekel gibi kapmışlar google hep aynı google
Eğer sen adam olup link paylaştırsaydın millet google a da gitmezdi senin sitenin müptelası olup yeni siteler keşvederdi senin siteni de bırakmazdı hıyar kafan basıyor mu ? İnsanlar sürekli yenilik arar internette bir şeyler okur yeni bilgilerle senin sitene gelip özgün içerik sağlar

aklınızı başınıza alın, bu gidişle ücretsiz özgür bir internet değil para tuzağı kapitalist sıkıcı bir internet dünyası olur haa internet dünyasi şeyimin ucunda bile değil diyorsundur, hitlerin düştükçe siten 5 para etmez olunca sende kapitalizmin çarklarında çatırdamaya başlarsın artık

ohhh iyice içimi döktüm içerik sağladım wmaracıya neden bak adamlar link paylaşımına izin veriyor kim link paylaşıyor burada webmaster lıkla alakalı yazı yazan blog sahipleri .
ve diğerleri w maracıdan bir şey eksiliyor mu hayır artıyor.