wmaraci reklam

Link paylaşımı konusu (Link paylaştırmayan forumlar siteler)

15 Mesajlar 2.903 Okunma
wmaraci reklam

dizzyboy dizzyboy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar eğer büyük bir siteniz olsun ve sitemden büyük paralar kazanayım istiyorsanız üyelerinizin kolay bir şekilde link paylaşmasını sağlamanız gerekmektedir.
Büyük sitelere bakın bunların hangisi link paylaşımını engelliyor yada zorluk çıkarıyor

bu konuyu açmamın sebebi bir foruma kendini akıllı zanneden birinin forumuna tanıtım yazısı yazmaya çalışmamdan ileri geliyor, adam tanıtım bölümüne link verebilmem için başta 10 yorum yapmamı sonra yazılabileceğini söylüyor yazıyorum sonra hayır efendim bu bölüme yazı yazılmasını kapattık link vermeyide yasakladık diyor sonradan lan ş...siz eğer sen benim link vermmemi engellemeseydin ben düzenli olarak senin forumuna girip hem konuları inceleyecek hemde link verecektim sana içerik yapacaktım ama sen o 10 yorumla kazanmadın kaybettin arkadaş, facebook a bak wmaracı ya bak yada diğerlerine bunlar nasıl büyük site oldular hıyar

her neyse bunları sinirimden yazıyorum ... ları mazur görün

ben tanıtım yazısı yazıp link vermem için sana bide para vereceğim ha onu istiyorsun nah alırsın sana 3 kuruş verip yazı yazana kadar 5 kuruş verir adsenseden reklam alırım en sağlamından.

çevrenizdeki bir çok kişiden sizde duymussunuzdur ''sıkıldım hep aynı siteler'' diye ee google dan aranıp bulunmakta kolay bişey değil ne olucak ki ilk sayfada çıkmıyorsan şansın yok, ilk sayfalarıda zaten tekel gibi kapmışlar google hep aynı google
Eğer sen adam olup link paylaştırsaydın millet google a da gitmezdi senin sitenin müptelası olup yeni siteler keşvederdi senin siteni de bırakmazdı hıyar kafan basıyor mu ? İnsanlar sürekli yenilik arar internette bir şeyler okur yeni bilgilerle senin sitene gelip özgün içerik sağlar

aklınızı başınıza alın, bu gidişle ücretsiz özgür bir internet değil para tuzağı kapitalist sıkıcı bir internet dünyası olur haa internet dünyasi şeyimin ucunda bile değil diyorsundur, hitlerin düştükçe siten 5 para etmez olunca sende kapitalizmin çarklarında çatırdamaya başlarsın artık

ohhh iyice içimi döktüm içerik sağladım wmaracıya neden bak adamlar link paylaşımına izin veriyor kim link paylaşıyor burada webmaster lıkla alakalı yazı yazan blog sahipleri .
ve diğerleri w maracıdan bir şey eksiliyor mu hayır artıyor.
Ergin

kişi bu mesajı beğendi.

Satılık Domain
wmaraci.com/forum/domain-satisi/satilik-com-uzantili-degerli-domainler-370952.html
wmaraci
reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
aynen katılıyorum böyle forum siteleri büyük site girip link veriyorsun ve süreklide giriyorsun hem forum sahibi kazanıyor hem sen ama link vermeyi engelleyen sitelere bir daha kimse uğramıyor

50688 50688 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 30 / 27
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam forum sitemizde site blog tanıtımlarınızı ücretsiz yapabilirsiz...

• Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
eywallah sedat25

Satılık Domain
wmaraci.com/forum/domain-satisi/satilik-com-uzantili-degerli-domainler-370952.html
wmaraci
wmaraci

yessil yessil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster | Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 74
  • Ticaret 28, (%100)
Katılıyorum dizzyboy en kötüsüde özgün içerik paylaşıp aynı zamanda konuyla alakalı bilgi verip link çıkıyorsun ve ertesi gün kontrol ettiğinde o paylaşım orada olmuyor ya. İşte bu harbiden çok sinir bozucu! Aslında bir konu açmalı bununla ilgili hem boşa zaman kaybı hem can sıkıcı.

Ek Olarak: sedat25 üye olmadan link göstermeyen forumlardan alınan backlinklerin faydalı olduğunu düşünmüyorum, yanlışsam bilgilendirin lütfen

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti

50688 50688 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 30 / 27
  • Ticaret 11, (%100)
yessil hocam bir yanlışlık olmasın link gizlemesi yapılmıyor forumda ayrıca forum sitelerinin hangisinde üye olmadan konu açabilirsiniz ki

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Söylediklerinize ben de aynen katılıyorum yalnız bu olayı bu hale getiren Google'ın kendisi. Penguen, panda vesaire derken insanları link almaya ya da vermeye korkar bir hale getirdi.

Mevcut durumda yeni sitelerin kendini kanıtlaması çok zor. İlk sayfada değilsen kimse link vermiyor, link alamayınca da ilk sayfaya çıkamıyorsun. Tek çözüm yakalanmadan link satın almak gibi.

Adwords bile siteniz ilk sayfada değilse sizden iki katı fazla para kesiyor ve hatta rekabetin yoğun olduğu keywordlerde ne kadar para verirseniz verin reklamınızı üstteki kısma kesinlikle almıyor yan tarafa veya ikinci sayfaya koyuyor.

Şahsen ben yavaş yavaş Bing'e daha bir sempatiyle bakmaya başladım.

• Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
penguen panda derken neyden bahsediyorsun @Ergin anlamadım

Satılık Domain

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Google güncellemelerine isim veriliyorya penguin update, panda update şeklinde. Türkiye'de takip ediliyor mu bilmiyorum. Son iki yılda birçok büyük siteyi dahi "kalitesiz linkler" yüzünden cezalandırdı google.

• Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
İşte google internette sörf yapma olayını bitirdi neden millet gelsin hep google ı kullansın diye reklam versin diye

link paylaşımı ve tanıtım yaptırmayan siteler ahmaklıktan başka bir şey yapmıyor

Satılık Domain
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al