wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense bu duruma bişey dermi

12 Mesajlar 1.936 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ErdemDnmz ErdemDnmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum Video sitelerin de adsense kullanılabilir lakin içerik te video telif hakkı içermemesi gerekiyor.

Örnek olarak : siteadresi.com diye bir site açtın ve içinde youtube gibi siteler den video koydun bunda her hangi bir sorun teşkil etmiyor ama aynı siteye full film videolar paylaşırsan adsense politikalarını çiğnemiş olursun yani için rahat olsun tanıdıklarım var 2,3 kişi ATV,SHOW TV Kanallarının videolarını paylaşıyor adsense bulunduruyor her hangi bir telif işlemiyor haber sitelerin de bile böyle durum da..

wmaraci
reklam

metalika94 metalika94 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

ErdemDnmz adlı üyeden alıntı

Dostum Video sitelerin de adsense kullanılabilir lakin içerik te video telif hakkı içermemesi gerekiyor.

Örnek olarak : siteadresi.com diye bir site açtın ve içinde youtube gibi siteler den video koydun bunda her hangi bir sorun teşkil etmiyor ama aynı siteye full film videolar paylaşırsan adsense politikalarını çiğnemiş olursun yani için rahat olsun tanıdıklarım var 2,3 kişi ATV,SHOW TV Kanallarının videolarını paylaşıyor adsense bulunduruyor her hangi bir telif işlemiyor haber sitelerin de bile böyle durum da..

teşekkür ederim yotube videoları telif konusunda sorun yaratmıyor bende yputube videoları yayınlıyorum ama dizi yayınlama farklı bi olay işte o telif olabilir diye kuşku var
ErdemDnmz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al