turkiye.gov.tr gib ile birlikte bağlantılıdır ayrı değildir bilgileri gib üzerinden çeker.... yani türkiye gov.tr'den aldığın bilgler yeterlidir...

ancaaaaaak gel gelelim turkiye.gov.tr yani aynı zamanda gib.gov.tr sana şu an ki durumun hakkında bilgi verir... ama senden biraz olsun anladığım kadarıyla ... senin hesapların geçmişe yönelik incelenme ihtimali var buda gördüğün gibi o anın fotoğrafı olduğu için geçmie yönelik hakkında tarhiyat yapabilirler...

Ek Olarak:

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Bu arada Nik iniz Güzelmiş verg[COLOR="Black"]i[/COLOR]zle
vergizle

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Hocam bu konu farklı bir konu Konu altında Güzel açıklayıcı cevaplar veriyorsunuz yeni bir konu açarak yardımcı olmanız daha çok fayda sağlayacaktır arkadaşlara zaman ayırıp sorulara cevap verdiğiniz içinde teşekkür ederim vergizle

dostum bilmiyorum ki öyle yapamam ya, yani konu açıpta sorun sorunuzu alın cevabınızı demek bilmiyorum ben öyle yapamam ben ancak bir yerde vergi geçerse inceleme ceza felan geçerse gördüğüm zaman girip yardımcı oluyorum... yada inşallah başında iş olan insanlar bu konuyu okurda özel bir durumları varsa özelden, genel bir soru ise burdan sorarlar.