Elimde bulunan siteleri satmaya karar verdim. Elimde şuan üç site bulunmaktadır. Nakit paraya ihtiyaçtan ve KPSS'den dolayı ilgilenemediğim sitelerimi satıyorum.

Site: Satıldı. PR 3 Değerine sahip 7 yaşında bir domaindir.
İstenilen Fiyat: 200 TL üstü tekliflere açığım.
Sitenin Aylık Getirisi: 50-90 arası
Sitenin Kategorisi: Eğitim Sunuları
Günlük Tekil Hit Sayısı: 750-1k
Satışa Hosting Dahilmi? 1 ay idare edebilirim.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Dahil.Wordpress
Özel Notlar: Siteyi yaklaşık 2 ay önce satın aldım. 2 tane güzel tema satın aldım. Biri İmagazine teması diğeri de Esenportal temasıdır. Zaten iki temanın fiyatı 160 TL dir. Adsense günlük 1 ile 3 TL arasında getirmektedir. Aldığımdan beri toplamda 50 içerik girmemişimdir. Zaten içerisinde her konuda sunu mevcuttur. Alan arkadaş hiç ilgilenmese de sabit hiti almaya devam edecektir. Kendi kelimelerinde site ilk sıradadır.
Önemli: Bu siteyi alan arkadaş sattığım tanıtım yazılarını kesinlikle kaldırmamalı. Alta sattığım linkler mevcut süresi bitmeden kaldırmama garantisini verirse satarım. Kaldırması halinde -itrade hakkım dahil olmak dahil her türlü şikayeti forum yönetimine bildiririm.

Hit Görüntüleri

Adsense

Site: www.matrakkadin.com
İstenilen Fiyat: 100 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Yok
Sitenin Kategorisi: Kadınlar üzerine
Günlük Tekil Hit Sayısı: 5-20
Domain: İHS firmasında bulunmaktadır. Bitiş tarihi 14.01.2017
Özel Notlar: Site 1.5 aylıktır. Çoğunu satın alarak, bazıları da benim yazdığım 40 Özgün yazı bulunmaktadır. Yazıların çoğu da 300 kelime üstü yazılardır. Oldukça güzel index alıyor. 100 TL değerinde esenportal teması mevcuttur.

Site: www.kpsscografya.com
İstenilen Fiyat: 100 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Yok sayılır
Sitenin Kategorisi: KPSS Konu anlatımları ve haberleri
Günlük Tekil Hit Sayısı: 5-20
Özel Notlar: 2 aylık bir sitedir. Oldukça güzel bir alan adına sahiptir. Ek olarak facebook reklamı ile çoğalttığım oldukça aktif sayfasında vereceğim.
Facebook sayfa: https://www.facebook.com/kpsscografyaplatformu/
Ödeme yöntemi: Enpara