@EgoZoz Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.

Ek Olarak:

EgoZoz adlı üyeden alıntı

http://themeforest.net/item/material-news-multipurpose-responsive-html/12858781?ref=milkakula bunu kullan material tasarım çok iyi gider sitene logoyu biraz değiştir illa teknoloji ile alakalı birşey kullanıcam diyorsan içinde yani yazılımı temsil eden bir şey yerleştir ve illa telefon üzerinde çalışıyorsan bunu yerleştir logoya ya bir harfini bu telefonun içine al o telefonun içine aldığın harfin yerine yerleştir yada telefonu en başına yerleştir basit olsun biraz logon

Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.