freelance iş ilanları

Sitemi Eleştirin..!!

32 Mesajlar 4.606 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Öncelikle şu sıralar popüler olan Webtekno'nun logosuna benzerlik taşıyor ki site tasarımı da dahil. Bu gayede logo ve tasarım değişikliğine gitmeni öneririm.

Tasarım dışında yazıların gayet güzel, İngilizce sitelerden kaynak alman da oldukça iyi durumda. Bana şahsi fikrimi sorarsan İngilizce kaynaklarını paylaşma, boşver. İngilizce bilen takipçilerin oraya yönelmesin :)

Başarılar

Aslında WebTekno'yu çok beğenmiyorum. Takip ettiğim veya ziyaret ettiğim bir site de değil. Sitemin rengi ve tema benziyor. Bunu not ettim. Bazı değişiklikler yapmaya çalışacağım.

Asıl rol model aldım site "GSMarena.com" Tasarımımı ve stilimi biraz ona benzetmeye çalışıyorum. :)

Ek Olarak:

emre7 adlı üyeden alıntı

Güzel site ama teknoloji sitesi zor iş tek başına çok zor iş

Evet, katılıyorum. Tek başıma gerçekten zorlanıyorum.

Ama bu işi zevk alarak taptığım için bırakamıyorum da. :)

Ek Olarak:

BNET adlı üyeden alıntı

Gayet sade ve güzel başarılarını dilerim güzel kardeşim..

Teşekkür ederim. Bilmukabele...

Ek Olarak:

webmasterciadam adlı üyeden alıntı

Aşırı webteknoya özenti. Kendi stilini oluşturmalısın.

Not ettim. Teşekkürler..:)

wmaraci
reklam

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Hem aynı alanda sitelerimiz ve hemşeri olmamız sebebi ile başarılarının devamını dilerim kardeşim logo hariç gayet iyi ama yalnız yürüme bu yolda birilerini bulmaya çalış ;)
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Şu webtekno özentiliğini artık bırakmak gerek sadece senin için değil tüm teknoloji siteleri. Bana kalırsa tema ve logoyu değiştir düzgün bir premium tema al
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

ByDost ByDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webdeveloper
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 19 / 87
  • Ticaret 0, (%0)
newspaper teması ile güzel olmuş :)
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Şu webtekno özentiliğini artık bırakmak gerek sadece senin için değil tüm teknoloji siteleri. Bana kalırsa tema ve logoyu değiştir düzgün bir premium tema al

Hocam haklısınız, rengin kırmızı olması ve "tekno" dan kaynaklı bir benzerlik var ancak tasarım üzerinde çalışırken "WebTekno" örnek olarak değiştirmedim.

Asıl rol model aldığım site "GSMarena.com". Tasarım ve yazı itibariyle çok beğendiğim bir mobil teknoloji sitesi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Bence gayet güzel hocam size bir tavsiye vereyim en aşşağıda sayfa sayıları yerine bir buton tarzında daha fazla içerik getir şeklinde yaparsanız dahada güzel olur.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Sumatrabilisim adlı üyeden alıntı

Hem aynı alanda sitelerimiz ve hemşeri olmamız sebebi ile başarılarının devamını dilerim kardeşim logo hariç gayet iyi ama yalnız yürüme bu yolda birilerini bulmaya çalış ;)

Teşekkür ederim. "LOGO" yu not ettim. Logo üzerinde çalışacağım. :)

Bu yaz bir yazar almaya niyetim var. Bakalım, gerçekten kaliteli bir adam bulursam düşünüyorum. :rolleyes:

Ek Olarak:

Crewx adlı üyeden alıntı

Bence gayet güzel hocam size bir tavsiye vereyim en aşşağıda sayfa sayıları yerine bir buton tarzında daha fazla içerik getir şeklinde yaparsanız dahada güzel olur.

Hmmm. Eskiden öyleydi, sonra değiştirdim, sayfa şekline getirdim.

Sağolun hocam, önerinizi deneyeceğim. :)

EgoZoz EgoZoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 39 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
http://themeforest.net/item/material-news-multipurpose-responsive-html/12858781?ref=milkakula bunu kullan material tasarım çok iyi gider sitene logoyu biraz değiştir illa teknoloji ile alakalı birşey kullanıcam diyorsan içinde yani yazılımı temsil eden bir şey yerleştir ve illa telefon üzerinde çalışıyorsan bunu yerleştir logoya ya bir harfini bu telefonun içine al o telefonun içine aldığın harfin yerine yerleştir yada telefonu en başına yerleştir basit olsun biraz logon

NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

<?php
echo "Bitti Rüya";
?>

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
@EgoZoz Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.

Ek Olarak:

EgoZoz adlı üyeden alıntı

http://themeforest.net/item/material-news-multipurpose-responsive-html/12858781?ref=milkakula bunu kullan material tasarım çok iyi gider sitene logoyu biraz değiştir illa teknoloji ile alakalı birşey kullanıcam diyorsan içinde yani yazılımı temsil eden bir şey yerleştir ve illa telefon üzerinde çalışıyorsan bunu yerleştir logoya ya bir harfini bu telefonun içine al o telefonun içine aldığın harfin yerine yerleştir yada telefonu en başına yerleştir basit olsun biraz logon

Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
teknolojide boşa zaman harcama, bu sektör bitti. devlerden başkaları takip edilmiyor
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

May the force be with us...
wmaraci
Konuyu toplam 20 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 20 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al