onur33 adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam radyo sitemde kötü amaçlı yazılım vs yazıyor www.e-radyodinle.net bu sorunun nedeni nedir? Siteye doğru düzgün dokunmuyorum bile

kullandığınız temayı bilmediğiniz kaynaklardan yüklediğinizde sitenizin admin şifrelerini temayı size veren kişiye vermiş oluyorsunuz. Her zaman lisanslı tema kullanın. sitenizi düzeltmek için antivirüs eklentisini indir. sonra aktif et, sonra ayarlar sekmesinin altında antivirüs e tıkla scan my template de, kırmızı butonlu virüs olarak algılanan kodları PHP dosyalarına girerek sil. file ve base kod yazan kırmızı butonlara dokunma, böyle uzun olarak saçma sapan kodlar vardır. aşağıda örnek verdim.

adjsakdjasdjafokalşgksgpıasjdfşlkafiaFKOWIR49085YR49UO3HNDEkjf3ufjWIOFJW

gibi :)

edit 1 :

Warning: include(./wp-admin/includes/class-wp-admin-list-table.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/eradyodi/public_html/index.php on line 8

Warning: include(./wp-admin/includes/class-wp-admin-list-table.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/eradyodi/public_html/index.php on line 8

Warning: include(): Failed opening './wp-admin/includes/class-wp-admin-list-table.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/eradyodi/public_html/index.php on line 8

bu dosyaların bozulmuş ya bir siteni hackledi ve satırlarını sildi. yada benim dediğim gibi trojan var saçma sapan kodlar ile site güvenliğini düşürdü. yapman gerekeni yukarıda anlattım. zor geliyorsa tema klasörünü sitene yeniden yükle ve google webmaster a girip sitemi temizledim tekrar inceleyin butonuna bas :)