halitaga adlı üyeden alıntı

arkadaşlar bakarmısınız üye oldum fakat ayarlar doğrumu şuan 7dk kastım ama hit yok anlamadım bir türlü

30 saniye yapma 1 dakika yap...yukardakinde saatlik ne kadar gönderecek yazar..satte 80 normal gönder... sonra hit nerden gitcek sitenin bulundugu yere tikla google sec ...50 adet google gönder ...10 facebok 10 twiter 10 pinterest saatte at ...

Ek Olarak:

Yildiz adlı üyeden alıntı

Hitle usa değil de tr kaynaklı organik arama şeklinde olsa yararı olurdu, ama böylede zarar vericeğini düşünmüyorum tek zararı kendi doğal istatistiğini göremessin.

bunu reklam geliri icin kullancaksiniz...gercek hitin ne oldugu önemlimi ...

Ek Olarak:

orknark adlı üyeden alıntı

Ya ben düşüremiyorum günlük hiti en az 1 400 mü ne oluo onu anlamadım bana günde 50 100 falan lazım en başta yavaş yavaş artsın yok

nerden hitelab tanmi? düsüremiyorsun hitini

Ek Olarak:

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Bu tür Durumlarda organik yada bot un dışında aklıma takılan şu oluyor benim Bugün var olan bir siteye organik kullanıcı olarak 1k yolladınız ve düzenli şekilde 1 ay devam ettiniz sonraki ay bütçeniz yok hiçbirşey yapmadınız sonuç ne olur sitenizde Hızlı şekilde bir düşüş meydana gelicektir Kendi Düşüncem

bütceye gerek yokki ... 7 dolar üyelik liyorsun ...heray onlar sana puan veriyor ayrica pcde programi calisoyr gunluk 600 hitlik pund ordan aliyorsun yeterli yani