wmaraci reklam

1and1'den anlayanlar bakabilir mi

18 Mesajlar 2.011 Okunma
wmaraci reklam

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Biraz önce 1and1'den bir domain satın aldım, aslında satın aldım demek doğru olmaz, domaini aldım fakat hesabımda para olmadığını farkettim paypal ile alım yapacaktım. Halbuki 2 gün önce hesabımda ki parayı ziraat bankası hesabıma transfer işlemi başlattım dün akşam 8 gibi tamamlandı yazısı geldi. Yani şuanda hesapta 0 TL var, ama her nasılsa domain adıma 2 sene reglendi. Yani whois bilgilerinde benim bilgilerim yazıyor, fiyatını dahi görmedim kampanya ile aldığımı farzediyorum, hani kontrol panelinden faturaya bakayım diyorum oda yok. Az önce nameserver değişikliği yaptım hala firma üzerinde birkaç saate benim nslerime geçer mi onuda bilmiyorum :D bunun nasıl olduğunu biri bana açıklayabilir mi ?

Evet şimdi denedim nameserver'da yonlenmis deneme olarak index attım proxy ile kontrol ettim, attığım index gözüküyor. Çok tuhaf..

wmaraci
reklam

mirrorturk mirrorturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
sorunlu firma domain süresini uzatmak istediğinde merak etme daha fazlasını alıyorlar :D
ZagorCan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam 2 senelik şuanda domain :D ve adıma reglenmiş durumda, şuanda wordpress kurdum ve bildiğim kadarı ile herhangi bir ücret almadılar. Süresini uzatana kadar domain transfer ederim :D çok tuhaf gerçekten. .
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Bu firmayi tavsiye etmem butun domainlerimi baska yere aktardim bulasmayin derim oldugu gibi birakin ucret odemeyin baska yerden baska domain alin .Zaten panelleri cok karisik nedenide mahsus karisik panel islerine geliyor.Bu sirketi bende iyi tanimiyodum gecenlerde vps aldim normalinde vps 1 hafta ucretsiz begenmessen ucret odemiyorsun ama vps yi alirken 6 ay ucret mecburi diye yazmiyorlar 6 ay kontratli aliyorsun yani 6 ay kullansanda kullanmasanda ucreti odeyeceksin.Almis oldugum vps de plesk de sorun vardi domain eklenmiyordun zaten hersey telefonla ariyorsun oyle yardim ediyorlar.Panelden kontrat bolumunden vps yi iptal ettim hic kullanmadim ay sonunda 70 tl ucreti paypaldan otomatik odemeyi iptal etmisken parayi cektiler .Kendilerini aradim parayi geri odesinler diye bana dediler 6 ay kullanmasanda odeyeceksin dedim telefonda nasil alacaksaniz alin ben kullanmadigim vps parasini odemem diyerek telefonu kapadim.Bu sirkete hic bulasmayin daha once olan butun domainlerimide buradan basjka yere transfer ettim ve kurtuldum bugun bedava serviste verseler sitelerine adimimi atmam.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
wmaraci

webmasterciadam webmasterciadam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım/Programlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 37 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Bulmuşsun beleş domaini çaktırma hocam :D

albatros3434 albatros3434 Herşey O Tuşla Başladı!!! Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 6 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Domaini için ücret ödedim. Domain alınmadı ve ben de gittim başka bir firmadan aldım domaini. Yani ordan alayım derken domaini bir başkasına kaptırabilirsiniz eğer değerli bir domainse. Ve hala sen ödeme yaptın biz sana paranı geri iade edelim diye bir mesaj bile yok.

Her Kategoriden Jenerik-Projelik-Yatırımlık-Keyword Domainler>>

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam sizi anlıyorum fakat benim durum sizinkinden farklı, domain için panel karışık olsa bile zaten yapacağınız birkaç işlem var. Zaten yorumlardan çok kötü bir firma olduğunu anladım, ama ben pr3 bir domain buldum dedim 3-5 TL ye regleyim şunu sonra dediğim olay geldi başıma, şuanda hiçbir ücret alınmadı. Zaten bu yüzden bilenlere soruyorum. Yani yarın birgün domaini elimden alma ihtimalleri var mıdır gibisinden.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Zaten ben vps yi alinca hic para odemedim ilk odeme 1 ay sonra isteniyor.Yani sizinkide ayni olabilir 1 ay bitince ucret isterler odemesseniz tabiki size vermezler.Birde su sorun var egerki sureli kontratli birsey aldiginiz zaman iptal icin panelden iptal yeterli olmadigini soylediler yani iptal icin telefon ile kendilerini araman gerekiyor.Cunku panellerinde yazili iletisim bulunmuyor.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam bildiğim kadarıyla 1and1 de domain ücreti senelik, yani alırken de senelik olarak aldım. 1 ay sonra ücret yansitacaklarini sanmıyorum.

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
aynı sorun bendede var, gün önce 0.99 dolara domain regledim. paypal ile banka kartımla ödedim içinde para var, 2 gün geçti hala parayı tahsil etmediler. ilginç

May the force be with us...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al