Selam dostlar,

wmaraci e-ticarete verdiği önemi arttırdıktan sonra anasayfaya gelen e-ticaret bölümü e-ticareti daha hareketli hale getirmiş ve işlevini arttırmıştı. Bunun dışında sunduğu profile tuttur özelliği de bir o kadar ince bir düşünce ürünüydü. Bende burada e-ticaretin daha güvenilir, kullanışlı ve etkili olması gerektiğini düşünüyorum. Bu anlamda şöyle birkaç önerim var.

1- Adam yeni gelmiş hemen ilk ticarete atlıyor, böylece güvenilirlik oranı düşüyor. Buna bir önlem alınmalı. Mesaj sınırlaması ya da kimlik doğrulaması vb gibi bir şey olmalı!

2- Full width forum yerine sidebar kullanımına geçilmeli. Reklam seçeneklerinin de olacağı etkili dinamik modern bir siderbar. Önerim şöyle:

-jquery destekli yenilenebilir
-aktif reklam seçenekleri
-öne çıkar butonu sidebar içinde geçerli olmalı
-yeni eklenen e-ticaret konularına öne çıkan görsel özelliği bu alanda aktif olarak kullanılabilir.
-Fiyat desteği

Kısacası kaba taslak şöyle olabilir diye düşünüyorum:

NOT: Reklam alanlarını bilerek daha sağlıklı bir önizleme için çıkardım. Yoksa tabiki ben de wmaracını reklamlı kullanıyorum ,)

3- İsteğe bağlı fiyat desteği eklenebilir

4- Lütfen artık şu fi tarihinden kalma emojilerden kurtarın forumu. Şu yeni emojileri kullanalım ,)

Şimdilik önerilerim böyle.
Okuduğunuz için teşekkürler.
İyi forumlar herkese.