admin adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu güzel önerilerin için teşekkürler :) Hemen madde madde fikirlerimi yazayım:

1- Tüm üyelikler sms onayından geçiyor ve yönetici onayına geliyor. Tüm üyelikler verdikleri bilgiler ve doğruluklarına bakılarak tek tek kontrol ediliyor ve uygun görülürse kabul ediliyor. Kabul edildikten sonra da bu onay süreci devam ediyor. Eğer şüpheli bir durum gözlenirse TC Kimliğinin arkalı önlü fotoğrafı isteniyor.

2 ve 3- Sidebar fikri çok hoşuma gitti. Yüksek çözünürlüklerde böyle bir sidebar göstertebiliriz :) Amazon.com bunu çok güzel yapıyor mesela.

4- Buna da katılıyorum. Yakın zamanda değiştireceğim :)

Kendim yaptım diye mi bilmem benim çok içime sindi. Uzun süreli bir bakışma yaşadık sidebar ile :D Beğendiğinize sevindim. Umarım değerlendirirsiniz. Teşekkürler ,)

AdonisBG adlı üyeden alıntı

Bende Onay kısmında takılanlardanım acikcasi. Telefon onayını 15 gün gerceklestirememistim mesela yurtdisi hattim oldugu icin. bu konuda guvenilir bir forum ama sunuda unutmamak lazim , bizim insanımız kendisi yasaklansa kardeşi veya amcası veya akrabasının bilgilerini alir o sekilde gene foruma katılır.bunuda engellemek zordur.

bence sidebar uygulaması cok harika olmus degerlendirilmesi gerekir :) yeni gorunum harika olur hatta.
TazZ bu arada tasarımsal boyutunda iyiymis :)

Beğenmenize sevindim teşekkürler.