freelance iş ilanları

Php'den Anlayan Uzmanlar Baksın

20 Mesajlar 3.153 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Elefteria Elefteria ELFYAZILIM İNTERNET HİZ. Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba bütçeniz var ise pm bekliyorum

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Elefteria adlı üyeden alıntı

Merhaba bütçeniz var ise pm bekliyorum

Hocam Allah aşkına ne bütçesi... Ben işi anlattım detay isterseniz de PM lütfen yazdım. Bütçeyi yapan olan kişi belirler ben de pazarlık yaparım veya uygun değil derim.

Hayır pazardan domates mi alıyoruz ki ben üç liralık beş liralık bütçem var ona göre yapın diyeyim. Bu tür yorumlardan nefret eder oldum artık.

Elefteria Elefteria ELFYAZILIM İNTERNET HİZ. Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 14, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Hocam Allah aşkına ne bütçesi... Ben işi anlattım detay isterseniz de PM lütfen yazdım. Bütçeyi yapan olan kişi belirler ben de pazarlık yaparım veya uygun değil derim.

Hayır pazardan domates mi alıyoruz ki ben üç liralık beş liralık bütçem var ona göre yapın diyeyim. Bu tür yorumlardan nefret eder oldum artık.

Şöyle açıklayım uygun fiyatlara iş yapmıyoruz pek ve sonradan böyle yazmayınca fiyat verince küfür yediğimiz için böyle yazmak zorundayım.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Elefteria adlı üyeden alıntı

Şöyle açıklayım uygun fiyatlara iş yapmıyoruz pek ve sonradan böyle yazmayınca fiyat verince küfür yediğimiz için böyle yazmak zorundayım.

O küfür edenler zaten baştan kaybetmiş hocam. Fiyat yüksek geldi diye küfür ediyorlarsa size, zaten uzak durun derhal:) Bizde öyle bir şey yok...

Ek Olarak: Güncel...

wmaraci
wmaraci

Flawless Flawless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
pm alabilir miyim

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Merhaba hocam. Şuanda Websiteler nickli arkadaş ilgileniyor. Eğer iş yolunda gitmezse size özel mesajla iletirim bilgileri.
Kendisi hafta sonu başlayabileceğini belirttiği için şuanda bilgileri arkadaşın da onayıyla sizinle paylaşıp yapabilirseniz size yaptıracağım Flawless hocam. Eğer olmazsa o arkadaş hafta sonu halledecek.

Ek Olarak: Flawless tarafından alınan iş, uzun süre geçmesine rağmen yapılmamıştır. Kendisine şikayet konusu açmadım sadece buraya belirtiyorum bu durumu. İş verecekler için uyarı mahiyetinde.

Bu nedenle KONU GÜNCELDİR.

• Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
UNKEF şikayet açabilirsiniz hakkımda şikayetçi iseniz ancak size hastam olduğunu ifade ettim. Ayrıca siz entegre için istediğiniz temayı bile temin etmeden iş yapılsın istiyorsunuz. Laravel yapıya önerdiğiniz şey wordpress teması bilmem farkında mısınız?
Memnun olmamak ayrı birşeydir. İşin zorlaştırılması apayrı birşeydir.
Ben ne fiyat konusunda sizi kırdım ne de başka bir konuda bu şekilde bir tavır sergilemenize gerek olduğunu sanmıyorum. Ama gençliğinize veriyorum.Benden önce de bu konuyla ilgili başka arkadaşlarda ilgilenmiş biz hepimiz kötüyüz. Siz iyisiniz. Eyvallah...Size söyleyecek sözüm yok...
Bundan sonra işi alacak arkadaşlar için söylüyorum. Laravel yapıdaki bir scripte wordpress teması entegresi isteniyor.Ben html css halini istedim kendilerinden olmadığını ilettiler.Eyvallah dedik wp temayı html ye çeviriyorken bugün böyle bir mesajla karşılaştım. Sizde işi alacaksanız bunlara hazırlıklı olun. Sayın @UNKEF sizde bir konu hakkında şikayetinizi belirtirken tehditkar kelimeler kullanmadan belirtin zira sizin ettiğiniz laflar sizi bağlar. Benim yaptığım işler ortadadır ben kendimi övmüyorum. Lakin önce istediğiniz işe bir bakın...konuyu bana aksettirin....gereği yapılmazsa sonra şikayetçi olun.Emek verirdiğimiz bir işin ortasında bu şekilde bir yaklaşımı hoş karşılamam mümkün değil.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Flawless Tamam ben şikayet konusu olarak açıyorum. Konuyu takip etmek isteyen arkadaşlar oradan bakabilir.

• Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Açabilirsiniz. Peki sizin yaptığınız nedir? Biz sizinle konuştuğumuzda bir süre konuştuk mu? Gecikmeyi neye göre belirlediniz? Ben yaptığım ve yapmadığım işin arkasında durabilecek biriyim. Peki ya siz? İşin ortasında şifreleri değiştiren siz değil misiniz?Size en son verdiğim bilgi tema ile uğraştığım yönünde değil mi?
Sizin gibi verdiği işten bile haberi olmayan biriyle zaten çalışmam bundan sonra...
Ben durduğum yeri biliyorum..bu bana yeter

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Flawless bundan sonraki mesajlarınızı şikayet bölümüne yazarsınız. İş konusu altını doldurmayın lütfen.
Konu devamını takip etmek isteyenler için şikayet konu LİNKİ

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al