wmaraci reklam

Özgün makale yazarı ve makale siparişi verenler lütfen konuyu okuyunuz

4 Mesajlar 1.556 Okunma
wmaraci reklam

MetinOnline MetinOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazar,Site sahibi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Sayın makale yazarları;
Forumda makale yazdırmak isteyenler ile bazı arkadaşlarımızın münakaşa ettiğini gördük ve bir şeyler de biz söyleyelim istedik. Malum makale fiyatlarında standart olarak kabul gören fiyat kelimesi 1 kuruştur. Birçok yazar kelimesi 1 kuruştan aşağı fiyata makale yazmayı istemiyor. Ancak ne yazık ki henüz yazı yazmaya başlamış olan ve piyasanın farkında olmayan ya da piyasanın farkında olan ancak yaptığı işi önemsemeyen birçok yazar kelimesi 1 kuruştan çok daha ucuz fiyatlara makale satışı yapıyorlar.
Emek verilerek yazılmış olan makalelerin kelimesi 1 kuruş olması dahi düşük bir fiyat iken 100 kelimelik bir özgün metni yazmanın bedeli 60, 70 kuruş gibi komik rakamlar olamaz. Bu fiyatlardan makale yazmayı kabul eden iş verenler var ise biz kendilerine aylık 10 bin adet makale siparişi vermeye razıyız. Neticede biz de kendi projelerimizde kullanmak üzere kadromuzda yer alan yazarlara makale yazdırıyoruz. Bu kadar ucuza kopyala-yapıştır olmayan yazılar yazabilecek beyleri, hanımları iletişime geçmeleri için bekliyoruz!!!
Emek karşılığı tam anlamıyla ödenmediği takdirde bir süre sonra değersiz bir şey haline gelir. Bu da bir yazarın yazdığı makalelerdeki özgünlüğünü kaybetmesine sebep olacak ve özensiz, abuk sabuk yazıların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Lütfen kaliteli işler yapılmasını istiyorsanız sunduğunuz fiyat tekliflerini tekrar gözden geçiriniz.

Makale Yazarlarına;
Makale yazarı arkadaşlarımıza illaki kelimesi 1 kuruştan hizmet verin demek bizim haddimize değil ancak emeğinizi sırf birkaç adet daha fazla iş alacağım diye yok pahasına kimseye yedirmeyin. Bu sadece bir tavsiye ve konuya dikkat çekme çabasıdır, bizi lütfen yanlış anlamayın.
Makale Siparişi Veren Müşterilere;
Makale siparişi veren müşteriler de lütfen bizi yanlış anlamasınlar, ancak emeksiz yemek olmadığı gibi ucuz etin yahnisi de pek hoş olmaz hatırlatmak istedik. Amacımız daha önce de belirttiğimiz üzere özgün metin ihtiyaçlarına karşılık veren yazarların haklarına biraz daha saygılı olmayı hatırlatmaktır.
Yazımızı okuduğunuz, desteklediğiniz veya kibarca kendi görüşünüzü belirttiğiniz için metinevi.com olarak teşekkür ederiz.
kezbansular orijinalmax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Ben bu forumdan bes yada alti kisiye makale yazdirdim yazdirmis oldugum makaleler sonrasinda su sonuclari gordum.Makale yazmak tabiki kolay degil ama bazi kisiler oyle bir makale yaziyorki inanin ben makale yazmiyorum makale yazarida degilim simdi bir makale yazayim almis oldugum makaleden daha guzelini yazarim.Sonucta hicbir kisiyede makalen kotuydu demedim cunku oyle bir karekterim yoktur ne yaptim almis oldugum makaleleri duzenledim.Ama sunuda bilinki bazi kisiler ucuza yazdi ucuza yazan kisilerin makaleleri ucreti yuksek yazanlardan daha guzel ve oz anlatimli makalelerdin.Benim gorusum bundan sonra makale alirsam en ucuz fiyata yazana yazdiririm cunku sonucta ucuz yazan ve pahali yazan kisilerinde makalelerini direk siteye ekliyemiyorum cogu yazilanlari degistirmek zorunda kaliyorum.
MetinOnline

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

yazaratorbayan yazaratorbayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 83, (%96)
Ucuz yazan kötüdür anlayısı neden oluyor ben cok uygun fiyatli yaziyorum ama ticaretim ortada. Bence size tek diyebilecegim siz ne kadar pahalıda yazsanız eger kendinizi ispatlamıssanız zaten size geleceklerdir. Cogu kisi ben ucuza yazdırmayım kötü yazıdır diyor ve dogal olarak size geliyor.Aslında is pahalı ucuza bakmıyor cünku pahali yazan ve ucuz yazan arasında kimi zaman fark olmayacak sacma makale yazılari da olabiliyor. Bence burada en önemli husus yazı yazmayı sevmektir. siz ne kadar bu isi keyifle yaptıgınizı hissettirirseniz isterseniz 5 tl ye 100 kelime yazın tercih edilen yine siz olursunuz :) Iyi calısmalar:) bol kazanclar
flatcast MetinOnline

kişi bu mesajı beğendi.

MetinOnline MetinOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazar,Site sahibi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 4, (%100)

yazaratörbayan adlı üyeden alıntı

Ucuz yazan kötüdür anlayısı neden oluyor ben cok uygun fiyatli yaziyorum ama ticaretim ortada. Bence size tek diyebilecegim siz ne kadar pahalıda yazsanız eger kendinizi ispatlamıssanız zaten size geleceklerdir. Cogu kisi ben ucuza yazdırmayım kötü yazıdır diyor ve dogal olarak size geliyor.Aslında is pahalı ucuza bakmıyor cünku pahali yazan ve ucuz yazan arasında kimi zaman fark olmayacak sacma makale yazılari da olabiliyor. Bence burada en önemli husus yazı yazmayı sevmektir. siz ne kadar bu isi keyifle yaptıgınizı hissettirirseniz isterseniz 5 tl ye 100 kelime yazın tercih edilen yine siz olursunuz :) Iyi calısmalar:) bol kazanclar

Doğru diyorsunuz bizde makale yazımı yapıyoruz bugüne kadar bir çok yazarla çalıştım fakat bir çoğu yazmayı bırakın daha cümle kurmayı bilmiyor benim size dediğim bir şey yok fakat makale yazımında o kadar insan çoğaldı ki kolay bir şey olduğu sanılıyor.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al