Merhaba değerli wmaraci üyeleri, bugün tanitim.yyazar.com 'u açtım ve burada ücretsiz site tanıtımlarını yapıyorum.

Eğer sizde sitenizin tanıtımını yapmak istiyorsanız çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

İlk olarak tanıtım yazısının ne işe yaradığını öğrenmek için buraya tıklayınız.(Bildiğim kadarıyla karaladım)

Tanıtımınızı yapmak için önünüzde 2 seçenek var.
1.)Dilerseniz üye olup kendi tanıtım yazınızı wordpress yönetim panelinden kendiniz yayınlarsınız. (Üye olmak için buraya tıklayınız)

2.) Dilerseniz, buraya tıklayarak forumu doldurup, tanıtım yazınızı bizlere gönderirsiniz ve biz yayınlarız.

Tanıtım yazısındaki linkler " Dofollow " olacak ve 3 farklı kelimeden title 'lı link alabilirsiniz. Dilerseniz logonuzun adresinide verirsiniz onuda yükler onada link verebiliriz.

WmAraci kullanıcılarına özel olsun diyerekten ilk olarak konuyu burada açtım. Henüz diğer forumlarda vs. konu açılmadı.

Sitenin Rss beslemelerini birçok siteye eklediğimden sitenin index hızı artmakta ve yayınlanan tanıtım yazıları google 'da 1. veya 2.sayfalarda yer almaktadır.

Bu arada tanıtım yazısı gönderen arakdaşlar konu altından yazarsa sevinirim.

İyi tanıtımlar...