Ödemelerinizi kredi kartıyla ve taksitle yapabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.

Birkaç çalışma örneği ve referans için

http://www.r10.net/server-optimizasyon/1565990-profesyonel-sunucu-optimizasyon-hizmeti.html

http://www.r10.net/wordpress-seo-guvenlik-amp-bakim/1575240-wordpress-sorunlari-danismanligi.html

konularına göz atabilirsiniz.

Bundan yaklaşık 10 sene önce, uğraştığım ve uzun bir süre ara verdiğim bir takım işlere hızlı bir geri dönüş yaptım.

Her sistemin ihtiyaçları farklı olduğundan optimizasyon işlemine dair şu yapılacak bu yapılacak gibisinden bir bilgi ve şu kadar liraya olur gibi bir fiyat veremiyorum.

Önce iş sonra ödeme şeklinde çalışıyorum ve memnun kalmayan müşteriden kesinlikle ücret talep etmiyorum.

Dileyen müşterilere "Deneyim Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri" olarak hizmet faturası kesiyor ve adreslerine gönderiyorum. Bu sayede hem kurumsal bir firma ile çalışmış oluyor hem de giderinizi vergiden düşebiliyorsunuz. Ödemelerinizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Çalışma öncesi bilmeniz gerekenler:

Mevcut sunucu sisteminize yapılacak olan optimizasyonun yetersiz kalacağı tespit edilirse, sitenizin veya sitelerinizin ihtiyaç duyduğu özellikte yeni bir sunucu alıp tarafıma teslim etmeniz gerekiyor. Ardından sitelerinizi ve DB lerinizi taşıyıp çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Site taşıma konusunda zorlanan arkadaşlara, yoğunluk durumuma göre ücretli / ücretsiz yardımcı oluyorum.

Tespit çalışmasını yapabilmemiz ve detayları görüşebilmemiz için tarafıma e-mail veya skype yoluyla ulaşabilirsiniz.

Her iki adresim de ; cculha [@] hotmail.com dur.

İçiniz rahat olsun.

İyi çalışmalar dilerim.

Ek Not: Çalışma sonrası ücretsiz destek süresi "3gün" dür.

Apache / LiteSpeed temelli sistemlere de optimizasyon çalışmalarım başlamıştır.

Yüksek kaynak tüketimi olan 2 adet sunucunun optimizasyon sonu hali,

Ram kullanımlarına dikkat.

Kendi sunucularımdan birinde bir deneme yapayım dedim, sonuç güzel oldu paylaşmak istedim.

Sunucu tek çekirdek ve 1gb ram e sahip.

Üstünde trafikli yaklaşık 15 site var.

Testi yaptığım sitenin günlük hiti 2.500 civarı ve oldukça fazla eklentiye sahip bir Wordpress sitesi.

Ayrıca sunucuda yaklaşık 50 tane cron çalışıyor.

Sonuç bu şekilde:

Foruma üyeliği bulunmayan film sitesi sahibi bir arkadaşımıza yaptığım "full kurulum paketi" hizmetinin sonucunu paylaşmak isterim. Bu kadarını ben de beklemiyordum, artık beklesem iyi olur.

SQL Boyutu : 1GB
Site Boyutu : 2GB
Trafik : 15-20K

Son yaptığım birkaç çalışmada verim almam üzerine yazmak istedim.

Cpanel kullanan arkadaşlar;

Litespeed masrafına girmeden önce, sunucularında nginx kurulumu öneriyorum.

Nginx ile beklentileri tam olarak karşılanmadığı takdirde LiteSpeed düşünebilirler.

Nginx kurulumları için tarafıma ulaşabilirsiniz.

Yoğun işlem hacmine sahip Apache ile hizmet veren ve load ı "100" üzerinde olan bir müşterime yaptığım "Nginx" desteği sayesinde, sunucu load ı " 1 " e inmiştir.

Yüksek trafikten ötürü kaynak tüketim sorunu yaşayan Cpanel, Apache kullanıcıları lisanssız çözüm için tarafımdan destek alabilirler.

Litespeed öncesinde Nginx denemenizi öneririm.

İyi çalışmalar.

xAsAx adlı üyeden alıntı

site optimzasyonundan sonra farklı işler için ve gelecek içinde bir kaç plan yapıldı. ilgiisi için tekrr çok teşekkür ederiz.

yasa222 adlı üyeden alıntı

Sunucu optimazsyonu yapıldı. Şu anda anlık 200'den aşağı aktif kullanıcısı olmayan site uçuyor desem yeridir. Kendisine çok teşekkürler. Umarım uzun bir süre beraber çalışabiliriz. Bu arada ödemeyi kredi kartı ile yaptım. Bu da iyi bir artı kesinlikle.

Bugünkü çalışmam sonucu,

Yüksek trafik ve kaynak tüketimine sahip olan tüm sitelerini artık tek sunucuda barındırmak isteyen müşterimin, 196GB RAM ve 40 çekirdek işlemciye sahip makinesinin optimizasyonunu tamamladım.

Müşterimin talebi doğrultusunda işlemler cpanel temelli sunucuya, servis optimizasyonları, konfigurasyonları, harici yazılımlar ve nginx takviyesi yapılarak tamamlanmıştır.

İyi çalışmalar dilerim.

http://www.culha.net/optimizasyon/2123-cpanel-nginx-easyapache-litespeed-php-fpm-linux.html