lostyazilim

Hangi E-Ticaret Scriptini Önerirsiniz?

15 Mesajlar 1.774 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

keremg keremg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek AR-GE
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 100 / 92
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık XX.XXX bütçe ile e-ticaret işine başlıyıcaz bu 1-2 ay içerisinde. Resmi işler vs. büyük bir kısmını hallettik işin ancak işin en önemli kısmı olan script işini henüz halledemedik. Proticaret ile başlamayı düşündük ancak internette birçok olumsuz yorum gördük. Ondan sonrada platin market için araştırma yaptık. Platin market içinde forumlarda sözlüklerde vs çok fazla olumsuz yorum var.Böyle oluncada işin içinde kaldık ve yardımınızı istemeye geldik :) Sizlerin önerebileceği ücretli veya ücretsiz bir script varmı?

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler..

wmaraci
reklam

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Kesinlikle opencart öneririm.
Hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz "ÜCRETSİZ" oluşuna aldanmayın.
Ücretli bir tema ve gerekli eklenti ve ayarla birçok yüksek fiyatlı scriptlerden iyidir.

Ayrıca webbil i opencar için öneririm. Kendisi ile iletişime geçin size özel bir tema yapsın başlayın satışlara inşaAllah.
keremg turkojen34 webbil

kişi bu mesajı beğendi.

sguneci sguneci SG Kimlik Onayı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 179 / 154
  • Ticaret 2, (%100)
Hep tavsiye ettiğim gibi: İdeasoft...
keremg

kişi bu mesajı beğendi.

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Gerek yok hocam o paralarla opencartta daha iyileri yapılabilir..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek AR-GE
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 100 / 92
  • Ticaret 12, (%92)
kendineozel Teşekkür ederim hocam. Opencart'ı inceleyip duruma göre @webbil ile iletişime geçmeyi düşünüyoruz.

sguneci hocam önceden çalışttınız mı ideasoft ile. Ayrıca scriptleri PHP mi?

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Ya arkadaşlar kesinlikle opencart öneiririm diyen arkadaşlar. Prestashop opencart 'ın bir üstü ve sadece modülleri ücretli. Yoksa Opencart dediğiniz sistem artık eskilerde kaldı. Koskoca firmalar dahi prestashop alt yapısını kullanmaktadır. Bu konuda bilgi isteyen kişilere verebilirim. Opencart ı öve öve bitiremeyenler. Opencart ta olmayan bir çok özellik PRESTASHOP ta bulunmaktadır. Lütfen kesin ve net cevaplar vermeyiniz. Ek olarak Diğer hazırpaketlere de güvenmiyorum.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Prestashop daha gelişmiş ve daha profesyonel ayrıca temalar bakımından oldukçada kaliteli.

• Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek AR-GE
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 100 / 92
  • Ticaret 12, (%92)
Myiso hocam inanın kafam çok karıştı. Ne yapsam ne etsem bilemiyorum. Proticaret hakkında ne düşünüyorsunuz?

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
keremg Hazır paketlerin hiç birini önermem. Alacaksın bir normal ücretsiz sistemi alacaksın tema ekleyeceksin modülleri. Al sana E-Ticaret sitesi. Yapman gereken tek şey var güzel ve ciddi firma olduğunu gösteren teman olması. Ürünlerinin resimleri çok iyi çekilmiş olması. Ek olarak kolay kullanımı ve hızlı ödeme sistemli sayfaları olmasıdır. Yoksa ver pakete her yıl para :) geçsin gitsin. Her yıl vermek istemiyorum diyorsanız ciddiyim bu konuda hazır sistemlerden kullanacaksınız. Ben şuanda büyük firmalar ile iş yapan biri olduğum için gördüklerimi söylemekteyim. Prestashop üzerindeki sistemlerin hiç biri opencart'ta bulunmuyor. Yani temalarıda çok güzel.

Yardım istiyorsanız ücretsiz yardım da ederim. Kurulumu olsun herşeyinde 1₺ bile para almam. Bu sadece size değil herkese geçerli. Modül Konusunda yardımcı da olurum.

Ek Olarak: @[Heuristic](userid:35821) ben bunu herkese anlatıyorum ama kimse anlamıyor. Opencart ile Prestashop kıyaslayanlar varya onlara KIL oluyorum abi ya :) Kullanmıyorsun bilmiyorsun ve üstüne yorum yapıyorlar birde :)
keremg maviyildiz OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
Bu konuda onerim eger ciddi paralarla baslamak istiyorsanız ve teknik destek surekli olması için Büyük firmaları tercih etmeniz gerekir.tabiki o durumdada senelik ucretlerini odeyeceksiniz.
opencart ile gayet güzel çalışmalar yapabilirsiniz. kendinize ozel temalardan tutunda diğer bir çok modifikasyon. destek alabileceğinizde çok insan olucaktır.

seçim sizindir. bir yanda opencart ( ki opencartla eski para birimiyle Trilyon satışlara ulaşanları bile gördüm ) bir yanda büyük firmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al