balibey adlı üyeden alıntı

MrB arkadaş galiba yazılımcı siz piyasayı bu kadar yüksek tutmasanız orjinal scriptte almak isterdik tabiki ama malesef sizin gibiler olduğu sürce millet null sürüm ya da codecanyon gibi siteleri kullanmaya mahküm

Şöyle diyeyim mesela biri geliyor istek şu > "Bana bi sosyal medya scripti lazım işte bunlar bunlar olacak diyor. " ben tamam diyorum ve ortalama 2 ay için eşşek gibi çalışıyorum bu işi bitirmek için. Alacağım para tamamen kendi emeğime biçtiğim ücret bunun eksiği fazlası yok ben bu sisteme istersem 5bin lirada diyebilirim. Ama dersem bu sistem gerçekten benim işimin bedelidir. Orda burda hayatında hiç adam akıllı iş yapmamış insanlarla çalışırsanız saçma ücretlr talep etmeleri normal zaten. Freleance olarak çalışan biri ücret hesabını harcadığı vakte göre oluşturur..

Ek Olarak:

qgrup adlı üyeden alıntı

Bir proje var ve çaba var ise baltalamaya gerek yok bence, başka işler için para ödemesi yapmasam yardımcı olmak isterdim. Başarılar diliyorum

hocam ben baltalama derdinde değilim baltalasam elime ne geçecek ? Sadece sürekli benzeri konular açılıyor ve sonuç sıfır. Bu arada domain host almak benim emek kavramıma gerçekten çok ter düşen şeyler bu kadar basit değil bunun anlamı

DPCCO adlı üyeden alıntı

balibey Hocam yazarlarınız falan mevcut mudur?

Ben fikrin ve projenin takipçisiyim.

Ek olarak: Kimse burda kimseden üstün değil, kimse kimseyi aşşağılayacak küçük düşürecek şekilde davranamaz daha doğrusu davranmamalı. Bu olayların bütününü bir girişim olarak görürsek, hiçkimse, bugün dünyanın en büyük girişimini gerçekleştirmiş insanlar bile girişimci olarak doğmadı. Yanlış eksik yaptıkları oldu ve kimse dört dörtlük değildir hiçbir zaman olamayacakta.

O yüzden insanların hevesini kırıcı küçümseyici, aşşağılayıcı konuşmak yerine, daha yardımsever, yumşak dille ortamı gerici değilde daha da sakinleştirici bir şekilde karşımızdakini incitmeden hevesini kırmadan uyarırsak;

Hem yapacağı işte ve ileriki işlerinde daha temkinli olur önceki uygun dille aldığı geribildirimlerden ders almış olur. Hemde içindeki o yeni bişeyler üretme hevesi kırılmamış olursa her açıdan herkes için herşekilde iyi yönde sonuçlanır bu durum. Herşeyden önemlisi din'iniz ne olursa olsun bu şekilde davranarak siz kendi içinizi ve insanlığınızı tatmin etmiş olursunuz.